Hasta Yatağı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

45 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak

45 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak

45 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak

45 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak, hastaların konforunu ve hareketliliğini destekleyen, bası yaralarını önlemeye yardımcı olan, ayarlanabilir pozisyon özelliği ile öne çıkan bir çözümdür.

45 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak, hasta konforu ve hareket kabiliyetini artırmak için mükemmel bir çözüm sunar. Bu yatak, 45 dereceye kadar eğim verebilen özelleştirilmiş bir pozisyon özelliğine sahip olup, hem hasta hem de bakım verenin ihtiyaçlarına cevap verir. Bu pozisyon, özellikle uzun süreli yatak istirahati gerektiren durumlarda, cildin nefes alabilmesini sağlar ve bası yaralarının oluşumunu önler.

Bu ürün, ağırlık dağılımını optimize ederek, basınç noktalarında rahatlama sağlar ve böylece bası yaralarını önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, ayarlanabilir yükseklik ve açı özellikleri, hastanın ihtiyaçlarına ve rahatlığına göre yatağın konumunun kolaylıkla ayarlanabilmesine olanak sağlar. Bu da hastanın aktif ve bağımsız bir yaşam sürdürmesine yardımcı olur.

Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen 45 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak, hem hastane ortamlarında hem de evde bakım hizmetlerinde kullanıma uygundur. Ürün, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü ile bilinir. Kolay kurulum ve bakım özellikleri ile, hem hastalar hem de bakım verenler için mükemmel bir çözümdür.

Sonuç olarak, 45 Derece Pozisyon Veren Havalı Yatak, hasta konforunu ve yaşam kalitesini artıran, kullanımı kolay ve ayarlanabilir bir çözüm sunar. Bu yatak, yatak istirahatı gerektiren kişilere daha aktif bir yaşam sürme olanağı sağlar ve bakım verenlerin işlerini kolaylaştırır.


Yorumlar - Yorum Yaz