Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Hasta Yatağının İçeriği Nasıl Olmalıdır?

Hasta Yatağının İçeriği Nasıl Olmalıdır?

Hasta yatakları günümüz dönemiyle hastaların rahat ettirmek açısından gelişme göstermiştir. Hasta yatağı bir hastanın ihtiyacı olan fiziksel ve diğer özelliklere sahip size bu süreçte yardımcı ve olumlu sonuçlar sağlamaktadır. Hastanelerde gördüğümüz üzere hastane yatakları ihtiyaç olduğunda evde bulundurabilecek kapasite de modellere sahiptir. Hem hasta yatağı kiralama hemde satın alabilme hakkına sahipsiniz. Hastanın yatağa bağlı durumu varsa hasta yatağının özel içerikli donanıma sahip olması gerekir. İnsanların kullanabileceği güvenli ve sorunsuz ürüne sahip olmalarıda önem taşımaktadır. Rahatlıkla kullanabileceğiniz yatağa bağlı hastaların asansörlü ve lazımlık için kullanılan sistem olmalıdır.

Ortopedik ve Havalı Yastıklar

Ortopedik havalı hasta yatakları bağlı hastaların çok fazla ayağa kaldırılmakta olup sık sık döndürülme ihtiyacı duyulmaktadır. Pozisyon verebilen hasta yatakları sırt yaralarının gerçekleşmemesi önlemek için yapılan uygulamadır. Hastaların sırtında oluşan yaraları en aza indirmeyi başarmış ve kullanışlı hale gelmiştir. Ortopedik hasta yatağı hava alabilen bakteriyel yapısı sayesinde enfeksiyonlardan koruyabilmektedir. Kaliteli hasta yataklarının tercih edilmesi tedavi sürecinin kolaylaşması ve çabuk iyileşme sağladığı için birçok yerde tercih edilmektedir.

Özel Durumda Hasta Yatakları

Bu tür hasta karyolası hastanın sağlık durumu ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Eğer hasta kısa süreli sağlık sorunu yaşıyorsa kendi ihtiyaçlarını giderebiliyorsa manuel hasta yatakları tercih edilmektedir. Fakat hareket kabiliyeti sınırlı tedavi süreci uzun bir dönemden geçecek ise hasta yatağının önemli olduğu bakıcılar için kolaylık hasta yatakları tercih edilebilir. Hasta eğer tuvalete gidemeyecek kadar kısıtlı hareket kabiliyetini sahipse bakıcılar için oldukça gerekli olan lazımlığı olan hasta yatakları olanı seçilmelidir.

Yatak Yüksekliği Nasıl Olmalıdır?

Hasta yataklarının düşecek kadar yüksek olması tehlike taşımaktadır. Hastanın düşme tehlikesine karşı önlem alınmalı hastaların inip kalkacak kolaylık sağlayacak seviyede olmalıdır. İsteğinize göre elektrikli yükselip alçalabilen yatakları seçebilirsiniz.

Hasta Yataklarının Fonksiyonel Yapıları

Hasta yataklarında kiralama işleminde de satın alma işleminde de yataklar aynı tarz ve fonksiyonu göstermektedir. Hasta yataklarının birçok fonksiyonu bulunmaktadır. Bu fonksiyonlar hastanızın tedavisinin hızlandırıcı etkisine sahiptir. Birbirinden farklı özelliklere sahip sadece motor sistemi ile kalmayıp aynı zamanda her bir yanı özel olarak hazırlanıp tasarlanmıştır. Elektrikli kumandalı birde motoru bulunan hasta yatağının motor sayesinde hareket mekanizması çalışmaktadır. Bu hareketler sayesinde hastanız birçok ihtiyacını giderebilmektedir.

Hasta Karyolası


Yorumlar - Yorum Yaz