Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Ev İçin Uygun Hasta Yatağı

Ev İçin Uygun Hasta Yatağı

İnsan hayatı, sonu belli olmayan kısıtlı bir zamanı ifade etmektedir. Bu durumun bilincinde olan insanlık ise, kısıtlı zamanında yapabileceği şeyleri, mümkün olan en kaliteli şekilde yapma yoluna gitmektedir. Bu durum, iyi bir planlama ve aralıksız devam eden bir gayret gerektirmekte olup, bunların sağlanabilmesi için de, sağlıklı olmak olmazsa olmazdır. Sağlıklı olabilmenin yolu, hastalıklara ve kazalara karşı önleyici tedbirler almaktan geçmektedir. Ayrıca doğuştan gelen veya tedavisi olmayan her rahatsızlığa karşı da, hayatı mümkün olan en iyi şekilde kolaylaştırma yollarını aramak gerekmektedir.

Sağlıkta Modern Gelişmeler

Sağlık koşulları, her devirde insanlığın üzerinde büyük çabalar sarf ettiği bir alan olmuştur. Antik çağlarda bile cerrahi operasyonlar yapılması, sağlık koşullarının gelişmesine katkıda bulunmuş, insan anatomisinin tanınırlığı, iyileşme koşullarına olumlu etkiler sağlamıştır. Bu amaçla asırlar boyu sağlık alanında deneme yanılma yoluyla elde edilen veriler, günümüzde modern cihazlarla doğruluğu çok daha kolay tespit edilebilir hale gelmiştir. Hastalıklar üzerine yapılan laboratuar çalışmaları, sorunların kaynağına inilerek çözülebilmesini sağlamaktadır. Bugünün tıp olanakları, geçmişten farklı olarak kişinin çok daha detaylı muayenesine ve tıbbi kontrolüne olanak tanımaktadır. Bunun sonucu ise, hiç kuşkusuz tedavi süreçlerinin daha da kısalması ve kişinin gündelik hayatına daha çabuk dönmesi olmaktadır.

Hasta Kişilerin Durumu

Hastalıklar, kişinin hayatını bütünüyle değiştirebilir. Gündelik hayatta yapılan faaliyetler, sağlık sorunları yaşandığında, gerçekleşmesi çok zor hatta imkânsız hale gelebilmektedir. Kişinin en temel ihtiyaçlarını yardım almadan giderebilmesi mümkün değilken, alacağı yardımın kalitesi de hem sağlık durumunu hem de yaşam kalitesini doğrudan etkilemektedir. Hastaların bakımı, gündelik temel ihtiyaçlarının giderilmesinden, tedavi rutinlerinin düzenli olarak uygulanmasına kadar bir dizi faaliyeti kapsamaktadır. Bu noktada hastaya bakan kişinin sorumluluğu oldukça büyük olup, yapacağı işlemlerde her şeyden önce hastanın fiziksel ve psikolojik olarak zarar görmemesi, en temel önceliği olmalıdır. Yaşanan sağlık sorunlarında tedavi ve bakımı kolaylaştırmak adına, en uygun hasta yatağı seçimi de bir o kadar önemli bir konudur.

Tıbbi Avantajları İle Hasta Yatağı

Hasta yatağı, geleneksel anlamdaki karşılığından oldukça farklıdır. Geleneksel olarak hasta yatağı denildiğinde, kişinin istirahat edebileceği herhangi bir eşya olarak akla gelirken, günümüzde tek başına oldukça karmaşık ve gelişmiş bir tıbbi cihazı ifade etmektedir. Sıradan bir yataktan farklı olarak bu kadar gelişmiş ve çok fonksiyonlu yatak tasarlanmasının ana nedeni ilk planda hastanın sağlık durumunun mümkün olan en konforlu bir biçimde iyileştirilmesini sağlamak ve iyileşmesi mümkün olmayan durumlarda hayat kalitesini belirli bir seviyede tutarak bakımın kolaylaştırılmasını sağlamaktır. Satışının yapıldığı bu yataklar için, ev için uygun hasta yatağı adıyla evlerde kullanılan modelleri de üretilmekte ve kullanılmaktadır.

Farklı Modeller Ve Farklı Etkiler

Farklı hasta yatağı modelleri, farklı rahatsızlıkların verdiği sıkıntıları azaltmaya ve gidermeye yönelik çözümlerdir. Firmamızın model çeşitlendirme konusunda başarısı, pek çok farklı modelin hizmete sunulmasını sağlamıştır. Bunlar arasında; lazımlık özellikli tuvalet ihtiyacı giderilebilen model, ahşap kenarlıklı ev tipi kullanım modeli, havalı yüzeyi ile yatak yaralarını önleyen model, asansörlü model, elektrik motorları ile otomatik hareket imkânı sağlayan model gibi çeşitler bulunmaktadır. Evlerde hasta yatağı kullanımı gelişen teknoloji ile birlikte mümkün olmaktadır. Ahşap kenarları ile ev eşyalarına dekoratif açıdan uyumlu olan bu modelimiz, ev için uygun hasta yatağı olarak tanınmaktadır. Yatağın dış görünüş açısından evin diğer eşyalarından farkı olmamakla birlikte, sahip olduğu gelişmiş özellikler ile diğer eşyalardan ayrılmaktadır. Firmamız bu yatakları ekonomik bir çözüm olan hasta yatağı kiralama hizmeti ile de sizlere ulaştırmaktadır.

Ev İçin Hasta Yatağı Satışı

Hasta yatakları, hastalığın ve tedavinin çağrışım yaptırması nedeniyle yalnızca hastanede kullanıldığı düşünülen etkin tıbbi ekipmanlardır. Bu düşüncenin aksine, günümüzde en gelişmiş hasta yatağı modellerinin, evlerde de kullanıldığı görülmektedir. Bu yataklar, tekerlekli ayakları ile ister ev isterse hastane gibi mekânlarda, istenilen yere kolayca taşınabilmektedir. Ev için kullanımda, görüntü açısından uyumsuzluk çıkmaması için, firmamız ahşap kenarlıkları ile ev ortamına uyumlu hasta yatağı modellerini üretmektedir. Bu sayede evinde hastane veya sağlık merkezi görünümü istemeyen kişiler için hem hastaya son derece yararlı hem de ev dekorasyonuna uygun bir çözüm sunulmuş olmaktadır. Ev için uygun hasta yatağı, firmamızca üretilmekte ve hastalarımızın kullanımına sunulmaktadır. Diğer ürünlerimiz için https://www.hasta-yataklari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ev İçin Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz