Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Hasta Yatağı Motoru Fiyatları

Hasta Yatağı Motoru Fiyatları

Hasta yatağı herhangi bir hastalık, yaşlılık durumunda ayağa kalkamayacak durumunda ki hastalar için tasarlanan motorlu yatak türüdür. Her tür hastanın rahat etmesi için tasarlandı. Elektrikli motor gücü sayesinde yatağa gerekli konforu ve rahatlığı verir. Hasta yatağı motoru fiyatları yatağın özelliğine göre değişkenlik gösteriyor. Bu özellikler arasında motor gücünün yüksek olması fiyatın yükseklik derecesini belirliyor. Bu gözünüzü korkutmasın çünkü hasta yataklarımız piyasada bulunan hasta yataklarına göre maliyet bakımından hem daha uygun hem de daha dayanıklı şekilde satılıyor. Hasta yatakları hastanın rahat etmesi için üretiliyor. Hastaya hizmet kalitesinde konforlu bir yaşam sunuyor.

Hasta Yatağı Ne İşe Yarar

Hasta yatakları ilk olarak hastanelerde kullanılmaya başlandı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hasta yatakları hastane harici evlerde kullanılmaya başlandı. Kokusundan ciddi derecede olumsuz etkilenebiliyor. Bu durumda hastanın iyileşme aşamasının uzun olduğunu gözlemlenmektedir. Hasta yatakları evlerimizde kullanılmaya başlandığı zaman hastanede bulunan ilaç kokularından uzak ve psikolojik olarak hasta rahat eder. Kendi evinde bulunan yatağı gibi benimseyerek rahat eder. Hasta yatağı motoru fiyatları yatağın işlevliğine göre değişkenlik gösteriyor. Bizler hastanızı kendi hastamız gibi benimseyerek, sizlere elimizden gelen desteği vermeye hazırız.

Hasta Yatağının Avantajları Nelerdir?

Hasta yataklarının özellikleri fazla olduğu için saymakla bitmez. Her hastanın yaşadığı sağlık problemleri farklılık gösteriyor. Hastalığın ortaya çıkardığı sebep, paralel olarak tamamen kaliteli malzeme ve alt yapısından gerçekleştiriliyor. Hasta yataklarının yeni modelleri, çok kapsamlı özellikler halinde hazırlanıyor. Bu yatak çeşitleri artık sadece satılmıyor aynı zamanda kiralama seçeneği sayesinde sizlere alternatif bir kiralama bedeli karşılığında, belirlediğiniz süre kadar yatak sizin oluyor. Bu nedenle bakıma ihtiyacı olan hastalar adına, makul fiyat kapsamında yatak türleri bulunuyor. Farklı özelliklerde ki hasta yatakları, fiyatlarında değişkenlik gösterebiliyor. Özellikleri ne kadar kapsamlı olursa fiyatı da o kadar artış gösteriyor. Hasta yatağının motoru önemlidir. Yatağa istenilen kaliteyi hastaya veriyor. Bu yüzden Hasta yatağı motoru fiyatları yeni sezonda uygun fiyata satılıyor.

Tedavi Gören Hastalar İçin Hasta Yatakları Önemlidir

Genelde hastaların çoğu hastane ortamında bulunan ilaç kokusu ile psikolojik olarak kendilerini kötü hissediyor. Bizler hastanın rahat etmesi için konforlu şekilde kaliteli hasta yataklarını üretiyoruz. Eve uygun bir şekilde karyola haline getirerek, hastanın türüne göre işlevsel özelliklerde yataklar tasarladık. Bu yatakların en büyük özelliği hastanın sırt kısmında ve vücudunda oluşabilecek yaraların tamamen ortadan kaldırmasına olanak sağlıyor. Hastanın rahat ve konforlu bir biçimde dinlenmesini sağlayan yatakların tekerlekleri bulunuyor. Yatak istenilen yere getirilerek frenleri sayesinde sabitlenir. Yatalak, ağır ve yaşlı hastalar için tuvalet ihtiyaçlarını gidermesi için lazımlık özelliği bulunuyor. Bu hasta yatağında bulunan özelliklerde tasarlanan hasta yatakları her bütçeye uygun bir şekilde olarak satılıyor. Hatta kiralanabiliyor.

Hasta Yatakları Neden Tercih Edilir?

Her hasta için farklı şekilde tasarlanan hasta yataklarının seçimi çok önemlidir. Yatağa bağlı olarak yaşayan felçli hastalar ve bilinci kapalı hastaların, yaşamlarını sürdürebilmesi için iyi bir bakıma ihtiyacı vardır. Bedenen ve ruhen olarak kendini kötü hisseden hastalara motive verilmesi gerekiyor. Bunu ilk başta ona hasta yatağı alarak sağlayabilirsiniz. Hastanın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan hasta yatakları farklı özellikte işlevseldir. Hasta psikolojik olarak kendini iyi hisseder hem de daha sağlıklı olur. Yatmakta olan hastanın hastane ortamından olumsuz şekilde etkilendiği gözlemlenerek bizler bu hasta yataklarını üretmeye başladık. Birbirinden farklı özelliklere sahip bu hasta yataklarının işlevsel özellikleri personel olarak hizmet sağlayan arkadaşlarımız tarafından kuruluyor.

Hasta Yataklarında Bulunan Özellikler

Hasta yatağında bulunan özellikler arasında hastaya uygun şekilde pozisyon veriyor olması büyük avantajdır. Yatakta bulunan tekerlekleri sayesinde hasta yatağı istenilen yere götürülerek ayaklarında bulunan fren mandalları sayesinde sabitlenebiliyor. Hatanın kilo durumuna göre hasta yataklarının türleri bulunuyor. Hasta yatakları arasında en dikkat çeken ayağa kalkamayan felçli ve yaşlı ağır hastalar için tuvaletli hasta yataklarıdır. Hastayı zorlamadan tuvalet ihtiyacının giderilmesi için tasarlandı. Elektrikli motor çalışan hasta yatakları kesinlikle motoru ses yapmıyor. Hastayı ve çevreyi rahatsız etmiyor. Kapsamlı özelliğe sahip olan hasta yatakları hastanın derecesine göre değişiyor. Hasta yatağının fiyatı uygundur. Hasta yatağı motoru fiyatları hasta yatağın fiyatına göre yarı yarıya diyebiliriz. Elimizde bulunan hasta yatakları ve hasta yatakları motor fiyatları piyasaya göre uygundur.

Hasta Yatağı Motoru Fiyatları


Yorumlar - Yorum Yaz