Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

Beklentilere hitap eden ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları bu sayede ekonomik yönden avantajlı olmanızı sağlıyor. İkinci el elektrikli hasta yatağı siparişi vererek hastanızın ve hasta bakıcınızın yaşam konforunu yükseltebilirsiniz. Pekçok özelliklere sahip olan kullanılmış elektrikli hasta yatağı sayesinde ek ücretler ödemeniz söz konusu değildir. İnternet dünyasındaki kaliteli medikal sitesinden dilediğiniz ikinci el türünden elektrikli hasta yatağını sipariş verebilirsiniz. Ürün siparişinde ödemenizi ise dilerseniz nakit veya dilerseniz kredi kartınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Nedir?

İkinci el elektrikli hasta yatağı isminden de anlaşılacağı üzere belirli bir müddetliğine kullanılmış olunan hasta yatağıdır. Bu hasta yatağı modelleri fiyat tarifesi bakımından daha düşük olduğundan yoğun olarak satın alınıyor. İkinci el elektrikli hasta yatağı modeli sayesinde hastalar ve hasta refekatçileri konforlu bir dönem geçiriyor. Geçmiş yıllara oranla bugün daha ucuz fiyattan ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları üzerinden ürünü satın alabilirsiniz. İkinci el elektrikli hasta yatakları internet dünyasının en çok satılan medikal ürünleri arasında bulunuyor. Bu sayede geniş bir müşteri tabanına sahiptir.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Bakımı

Profesyonellik bir bakım gerektirmeyen ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları ile birlikte bakımı da son derece pratiktir. Kaliteli bir medikal sitesinden kullanılmış motorlu hasta yatağı satın aldıktan sonra ürünün günlük olarak silinmesi ve tozlanmaya karşı temiz ve kuru bir bez üzerinden bakımı yapılması yeterlidir. Bunun haricinde ilgili firma yetkililerinden de ürün bakımı ve kurulumu hakkında teknik destekler talep edilebilir. Profesyonel hasta yatağı olan kullanılmış hasta yatakları sayesinde yüksek maliyetlere girilmesiz söz konusu olmuyor. Bu avantajlı medikal yataklar sayesinde ek ücret, kargo bedeli de ödenmez. Bu sayede müşteriler ekonomik yönden de avantajlı olabiliyor.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Avantajları

Birçok yönden avantajlar sunan ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları bu sayede müşterilerin beğenisini kazanıyor. İkinci el motorlu hasta karyolası sıfır elektrikli hasta yataklarına göre daha ucuz fiyat tarifesine sahiptir. Bu sayede müşterilerin ekonomik bakımdan tasarruf yapmasını sağlıyor. Kullanılmış elektrikli hasta yatakları kendi içerisinde de birçok farklı seçeneklere sahiptir. 2 motorlu ikinci el elektrikli hasta yatağı, 3 motorlu ikinci el hasta yatağı ve 4 motorlu ikinci el hasta yatağı arasında dilediğiniz modelden satın alabilirsiniz. Kullanılmış elektrikli hasta yatakları medikal firmalar haricinde ikinci el ürünlerin satıldığı sitelerden de satın alabilirsiniz. Fakat garantili ve kurumsal anlamda kullanılmış elektrikli hasta yatakları satın almada medikal firma sitesi tercih edilmesi tavsiye edilir.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Kullanım Süreci

81 ilimizden tercih edilen ikinci el motorlu hasta yatakları kullanım süreci oldukça uzundur. Özellikle düşük düzeyde kullanılmış olunan elektrikli hasta yatağının yeniden uzun seneler boyunca kullanılması mümkündür. Bu kapsamda henüz garanti süreci tamamlanmamış ikinci el elektrikli özelliği bulunan hasta yatağı satın alınması tavsiye edilir. Özellikle kurumsal ve garantili olarak kullanılmış elektrikli hasta yatağı satan medikal firmadan ürün satın alınarak garantili bir şekilde minimum 5 yıl boyunca güvenle kullanılabilir.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternet dünyasından ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları incelenmesi gerekiyor. Bu kapsamda en uygun fiyat tarifesi sunulan medikal firma sitesinden kullanılmış elektrikli hasta yatağı satın alınmalıdır. İkinci el elektrikli hasta yatağı satın alınmadan önce firma hakkında detaylı bir şekilde ön araştırmalar yapılmalıdır. Firmanın garanti kapsamında ürün satışı yapıp yapmadığına, piyasa fiyat tarifesinden kullanılmış elektrikli hasta yatakları satıp satmadığına, geniş referans katalogu sunup sunmadığına dikkat edilmelidir. Ürün teslim alınmadan satıcıya kaparo bedeli gönderilmemelidir. Ürün satın alınmadan önce görsel resimleri incelenmeli ve ürün kalitesinin ne düzeyde yer aldığı gözlemlenmelidir. Ürün fotoları bulunmaması durumunda ilk olarak satıcıdan detaylı ürün fotoları talep edilmelidir. Ürün satın alınmadan önce satıcı tarafından ek ücretler talep edilip edilmeyeceği hakkında bilgi alınmalıdır.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatakları Kullanım Alanları

Sıfır elektrikli hasta yataklarında olduğu gibi kullanılmış elektrikli hasta yataklarının kullanım sahaları da oldukça geniştir. Bu sayede bu kaliteli medikal yataklar hastanelerde, konutlarda, huzur evlerinde, bakım evlerinde güvenle kullanılıyor. Kullanılmış olmasına rağmen uzun yıllar sonra kalitesini koruyan ikinci el elektrik sistemi hasta yatakları bu sayede özellikle ekonomik yönden durumu elverişsiz olan bireylere tavsiye ediliyor.

Hasta için ikinci el yatak


Yorumlar - Yorum Yaz