Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İzmir

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İzmir

Hasta yatağı kiralama fiyatları İzmir içerisinde, farklı kurumlarda değişkenlik gösterecektir. Hasta yatağı kiralanırken çok farklı yönden tercih sebebi olacaktır. Bu tercihler arasında en önemlilerinden biri, maliyet unsuru olacaktır. Hasta yatağı satın alınması, kiralamaya nazaran yüksek maliyetli seçeneklerden biridir. Hasta yataklarında, rahatlık ve konfor isteyenler açısından çok farklı seçenekler bulunacaktır. Hasta yatağı alırken, kişinin fiziksel özellikleri, yaşı da önemli etkenler arasındadır.

Hasta yatağı kiralama fiyatları İzmir firmaları içerisinde, uygun fiyat seçeneği sunan, kaliteli modellerin seçilmesi önerilir. Ayrıca, kısa süreli hasta yatağı kullanımlarında da yatağın kiralanması önerilecektir.

Hasta Yataklarında Kaliteli Modellerin Tercih Edilmesi

Hasta yataklarında tercih edilecek olan en önemli unsur, elbette kalite olacaktır. Kaliteli bir yatak, çok daha uzun süre bozulmadan kullanılacaktır. Paslanma yapmayan malzemeden imal edilmiş olan yataklar, hastanın sağlığı açısından da önemlidir. Hasta yataklarında fiyat karşılaştırması yapılırken, kalitenin de karşılaştırılması önem taşımaktadır. Türkiye’nin muhtelif bölgelerinde olduğu gibi, İzmir ve çevresinde de hasta yatağı kiralama firmaları mevcuttur.

Hasta yatağı kiralama fiyatları İzmir ve çevresinde kalitesi ve kullanım süresine göre değişkenlik gösterecektir. İzmir’de bu konuda talep çok fazladır. Bu talebi karşılamaya yönelik firmalar da mevcuttur.

Kısa Süre İçin Yatacak Olan Hastalara Öneriler

Kısa süre için yatacak olan hastalara öneri, yatağın kiralanmasından yana olacaktır. Bunun en önemli avantajlarından biri de işi biten yatakların evlerde yer kaplamayacak olmasıdır. İşi biten yataklar, evlerde atıl vaziyette duracaktır. Şayet kiralama seçeneği tercih edilirse, hasta iyileştikten sonra, bu yataklar firmaya iade edilecektir.

Hasta yatağı kiralama fiyatları İzmir içerisinde en uygun koşullarda sunulacaktır. Bunun en önemli nedeni, İzmir’de bu hizmete olan talebin fazla olmasıdır. Hasta yataklarında her türlü koşul, kiralık yataklarda da bulunmaktadır.
Kiralık Hasta Yatağı

Hasta Yataklarında Hangi Özellikler Tercih Edilmelidir?

Hasta yataklarında ilk öncelik, hastaya rahatlık ve konfor sağlamasıdır. İkinci öncelik ise, hastanın uzun süre yatmasını sağlayacak derecede sağlam olmasıdır. Hastanın her türlü rahatlığının düşünüldüğü yataklar, motorlu ve hareket kabiliyeti olan yataklardır. Hasta yataklarında iki, üç veya dört motorlu özellik, yatağın farklı açılardan hareket etmesini sağlayacaktır. Hastanın bel, omur gibi bölgelerini ileri geri hareket ettirecek yataklar, onlara gün içerisinde rahatlık sunacaktır. Bu rahatlıkların başında, yemek yeme, kitap veya gazete okuma, televizyon izleme imkanlarının sunulması gelecektir. Ayrıca, yatağı hareket ettirmek son derece kolaydır. Bunun için, el kumandası yeterli olacaktır. Bazı modellerde yataklar hem elektrikli hem de pilli çalışacak özelliktedir.

Hasta Yatağı Alırken Karyolalarda Öne Çıkan Şıklık

Hasta yatağı alırken, karyolalarda şık tasarımların tercih edilmesi önerilir. Bunun en önemli avantajı, hastanın yattığı yatakta, kendi yatağında yatıyor hissini yakalamasıdır. Bu sayede, hasta daha mutlu ve huzurlu olacaktır. Hastanın mutlu ve huzurlu olması, hastalığının iyileşmesine de olumlu yönde katkı sunacaktır. Bu konuda yapılan çok sayıda araştırma bulunmaktadır. Hastalığın iyileşmesine olumlu yönde katkı sunan yataklar, şık tasarımları olan modellerdir. Hasta karyolalarında farklı zevklere hitap eden modellerin bulunduğu firmalar tercih edilmelidir. Bunlar içerisinde, ahşap görünüm sunanları da son derece şık ve huzur verici olacaktır. Şık görünümün yanı sıra, kullanışlı ve kaliteli tasarımlara da yönelmek tercih sebebidir.

Hasta Yatağı Satış ve Kiralama Hizmetinde Müşteri Memnuniyeti

Hasta yatağı satış ve kiralama hizmetinde müşteri memnuniyeti de oldukça önemlidir. Hasta yataklarında kiralama hizmeti veren firmalar da aynı satış hizmetinde sundukları gibi müşteri memnuniyetini gözetmelidir. Bu konuda satış ve kiralama sonrası sunulan hizmetin önemi oldukça fazladır. Teknik servis desteğinin sunulması, hasta yataklarının yerinde ve hızlı kurulumu önem taşıyan konular arasındadır. Hasta yataklarında hizmet sunan firma çalışanlarının güler yüzlü hizmeti de tercih te önemli bir kriterdir. Hizmet almak isteyenlere hızlı dönüş yapılması, gerekli bilgilendirmenin sunulması gerekecektir. Hasta yataklarında geniş hizmet ağının olması önem taşımaktadır.

Özel Bakım Gerektiren Hastalar

Özel bakım gerektiren hastalar için de seçilecek yatağın özellikleri farklı olacaktır. Felçli, yaşlı ve uzun süre yatacak olan hastalar için hasta yatağı süngeri ve yatak özellikleri önem taşımaktadır. Uzun süre yatacak olan hastalar için önerilecek yatak türü havalı yatak türleridir. Havalı hasta yatakları, uzun süre yatışlarda yara açılmasını önleyecek özellikler taşımalıdır.


Yorumlar - Yorum Yaz