Hasta Yatağı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Hasta Yataklarının Teknolojik Özellikleri

Hasta Yataklarının Teknolojik Özellikleri

Yatalak olsun veya olmasın hasta ve hasta yakınları tarafından tercih edilen hasta yataklarının teknolojik yönden birçok özellikleri bulunmaktadır. Rahat ve ekonomik olmasının yanı sıra ekonomik fiyat tarifesine de sahip olan hasta yatağı ayrıca kendi içerisinde de farklı tür ve modellere ayrılmaktadır. Özel dizaynlar ile üretilen ve doğrudan satış ve kiralama üzerinden sunulan hasta yatakları özellikle son birkaç yılda ev ortamına da hitap eder tarzda üretilmiştir. Yüksek teknolojili sistemlere sahip olan hasta yatakları bu sayede gerek hastalarda ve gerekse de hasta bakıcılarında yaşam kalitesini yükseltmektedir.

Hasta Yataklarının Tercih Edilmesinin Temel Sebepleri

Hasta yataklarının tercih edilmesinin temel sebeplerinden biri hastaların ve hasta bakıcılarının daha rahat ve sorunsuz bir tedavi dönemi geçirmesidir. Bu kaliteli ürünler hastaların sağ ve sol yöne daha kolay bir şekilde hareket etmesini, uygun pozisyonda bulunmasını, kaliteli bir uyku süreci geçirmesini sağlamaktadır. Yüksek teknolojili sağa ve sola döndürme fonksiyonları sayesinde hastaların yatağa sürtünmesini önleyerek bu sayede yaralanma ve yataktan düşme gibi ciddi risklerin önlenmesini sağlamaktadır.

Hasta Yatakları Oldukça Pratiktir

Pratikliği ile ön planda yer alan hasta karyolası sıradan yatak modellerine göre oldukça pratik ve kolay bir kullanım tarzına sahiptir. Uzaktan kumandalı sisteme sahip olan hasta yatakları bu sayede tek bir buton üzerinden hastaların yatak üzerinde kolayca pozisyon almasını sağlamaktadır. Kaliteli tekerlekleri sayesinde ise bir ortamdan farklı bir ortama kolayca transfer edilmektedir.

Farklı Potansiyellere Sahip Hasta Yatak Modelleri

Hastane ve ev tipi olarak üretilen hasta yatağı kiralama farklı tasarım ve potansiyellere sahiptir. Motorlu ve motorsuz, lazımlıklı ve lazımlıksız olarak üretilen hasta yatak çeşitleri bu sayede hastaların tüm gereksinimlerinin zahmetsizce karşılanmasını sağlamaktadır. Yatalak hastaların yataklarından kalkma gereği duymadan yatak üzerinde yer alan özel lazımlık sayesinde günlük tuvalet ihtiyacını buradan giderebilmektedir.

Çözüm Odaklı Hasta Yatağı Modelleri

Her bütçeye hitap eden fiyatlardan satışa sunulan hasta yatağı fiyatları için profesyonel firmadan çözüm odaklı olarak sipariş verilebilmektedir. Yüksek kalitesi sayesinde uzun yıllar boyu dayanıklılığını sürdüren hasta yatakları ayrıca hafif ağırlıkta olması sayesinde kurulumu, taşınması zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirilmektedir. En iyi fiyat tarifesinden, ek ücretsiz ve garantili bir şekilde ev tipi hasta yatakları satın almak için Emek Sağlık medikal sitesi ziyaret edilebilmektedir. Emek Sağlık medikal sitesinden hasta yatakları modelleri incelenerek en uygun hasta yatağı 7/24 sipariş verilebilmektedir.

Hasta yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz