Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

2 Motorlu Hasta Yatağı

2 Motorlu Hasta Yatağı

Hasta yataklarımızın kendi içerisinde birçok modeli mevcuttur. 2 Motorlu hasta yatağı, fonksiyonel ve işlevsel özellikleri sayesinde hastalara kullanım kolaylığı sunuyor. Yatağın içindeki elektronik sistem, düzenli aralıklar ile çalışarak hava akımının oluşmasına olanak tanıyor. Motorlu hasta yatağı gün içerisinde çalışırken fazla ısınmaz ve çevresinde bulunan insanlara rahatsız etmez. Ayrıca herhangi bir şekilde bozulur ise, parçalarının satışı yapılıyor. Yatağın hastanın vücuduna temas etme hali, 5 dakika da bir yenileniyor. Vücudun her bir noktası çalıştığı için kasıklarda ağrı, pıhtı atımı, ayaklarda şişme gibi hastalık belirtileri meydana gelmiyor. Yatak içerisinde 4 adet boru sistemi yer alıyor. Motor sistemi çalıştığı zaman aynı anda boruları şişiriyor.

2 Motorlu Hasta Yatağı Nasıl Çalışıyor?

Yatağın içindeki motor sistemi, kumandası ile etkileşim kurduğu zaman aktif oluyor. Yatak 5 dakikada bir farklı pozisyon çeşitlerini elde ediyor. Örneğin kumanda üzerindeki birinci tuş takımı, baş ve boyun kısımlarının 90 derecelik bir açıya gelerek kişinin oturmadığı sağlıyor. Kişi oturur pozisyonda yemeğini rahat bir şekilde yiyebilir. Yatağın belirli oranda yükselip alçalmasına eşlik ediyor. Uzun ve kısa boylu hastalar, yatağa kolay bir şekilde uzanabilir. Hastanın obezite olması yatağın taşıma kapasitesini etkilemez. Yatak her türlü ağırlığı çok kolay bir şekilde taşıyabilir. Yatak yükseklik olarak 20 ve 25 cm aralığında değişiyor. Eni 90 boyu ise 100 cm aralığındadır. 2 Motorlu hasta yatağı aparatları çıkarılıp, takılabilir.

Hasta Yatağı Aparatları

2 Motorlu hasta yatağı aparatları sayesinde çıkarılabilir ve takılabilir özelliğe sahiptir. Ayrıca bedenin her noktasına masaj yapıyor. Kendisine ait fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan kumandası bulunuyor. Hasta yatağa uzandığı andan itibaren, yatak hastanın beden şeklini alıyor. Yatağın içerisinde bulunan hava akımı, basınç etkisi yaratır. Mevcut basınç ise, yatağın her noktasına dağılım gösterir. Basınç bu açıdan minimum seviyede tutuluyor. 7000 newton taşıma gücü olup aynı zamanda da 5 adet piston motoru bulunuyor. Yatak, kilolu ve zayıf hastalar için uygundur. Ayrıca yatağın örtüleri hastanın terlemesine engel olur. Elektrik kesilmesi sırasında yatak çalışmaya devam eder. Çünkü yatağın içinde özel bir batarya bölümü bulunuyor.

2 Motorlu Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz