Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Medikal Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta olan bir kişinin rahat ve konforlu zaman geçirmeye ihtiyacı vardır. Bu nedenle hasta, yatağa uzandığı andan itibaren yatak bedeni ile uyum içinde olmalıdır. Hasta yataklarımız, fizyolojik ve psikolojik sağlık düşünülerek özenle tasarlanmıştır. Yatağın içerisinde kaliteli malzemeler yer aldığı için kırılma riski düşüktür. Birçok hastaya özel farklı hasta yatak modellerimiz bulunuyor. Pozisyon veren hasta yatağının üç tane şekil alma özelliği vardır. Baş ve boyun kısmında meydana gelebilecek tutulmalar 90 derecelik açı sayesinde önleniyor. Yatak en az 4 motor gücüne sahiptir. Motor hareket ettikçe yatak üzerinde titreşimsel daireler oluşmaya başlar. Her bir titreşim bedenin farklı noktalarına temas eder. Hasta yataklarımızın, kişiye sağladığı avantajlar epey fazladır. Hasta yatağı satın almak isteyen kişiler, medikal hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Medikal Hasta Yatakları

Hasta Yataklarının Güvenirliliği

Medikal hasta yatağı fiyatları, yatağın modeline göre farklılık gösteriyor. Konu hakkında araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Yatağın içerisinde birçok mekanizma bulunuyor. Bu mekanizmalar sayesinde, hasta kendisini güven içerisinde hissediyor. Yatağın sağ ve sol yönünde korkuluklar bulunuyor. Hasta istediği zaman yönünü değiştirebilir. Ayrıca yön değiştirme esnasında düşme riski yoktur. Korkulukların yardımı ile yerinden kalkabilir ve tekrar oturabilir. Yatağın baş kısmında serum için 4 adet ünite bulunuyor. Hastaya serum takılacağı zaman pratik bir şekilde serum takılabilir. Ayrıca yatağın gizli bir bölümünde, hastanın yemek yiyebilmesi için yemek masası mevcuttur. Hasta, yatağın uzaktan kumandasına basarak 90 derecelik açıda yemeğini yiyebilir. 45 derecelik açı ise ayak ve bacaklarda meydana gelebilecek pıhtı atımına engel olur.

Hasta Yatağının Avantajları Nelerdir?

Yataklarımızın kurulumu kolaydır. Yatağın korkulukları çıkarılır ve takılır özelliğe sahiptir. Hasta yatağın hareketli yapısı sayesinde her daim kendisini dinç hisseder. Sürekli yatan hastalar, kan pıhtılaşması gibi bası yaraları ile karşı karşıya kalırlar. Böyle bir durumun meydana gelmemesi adına yatağın titreşimsel dalgaları yardımcı olur. Damarlar açılır ve kan vücudun bütün bölümlerine akmaya başlar. Biyolojik sağlığımıza bu kadar etkisi olan bir yatağın, mutlaka temiz tutulması gerekiyor. Bunun için gerekli dezenfekte işlemleri haftanın belirli günlerinde uygulanmalıdır. Aksi takdirde şilte ve yatak örtüleri üzerinde çeşitli mikroskobik canlılar yaşamaya başlar. Bakteriler hastalığın nüksetmesi konusunda dezavantajıdır. Düzenli temizlik, kişinin iyileşme sürecine katkı sağlar. Medikal hasta yatağı fiyatlarına göre alış veriş yapabilirsiniz. Firmamız tarafından hasta yataklarının satışları yapılıyor.


Yorumlar - Yorum Yaz