Hasta Yatağı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Ortopedik Yatak

Ortopedik Yatak

Hasta olan bir kişinin, beden sağlığının korunması gerekiyor. Özellikle akciğerlere doğru havanın girişi düzenli bir şekilde sağlanmalıdır. Ortopedik hasta yatağı yapım aşamasında kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak yapışmıştır. Yatağın korkuluklarında mikrop kalmaması için 200 derece sıcaklıkta kaynatılıyor. Hasta yatağın üst platform noktalarında ufak ufak hava delikleri yer alıyor. Hava deliklerinin sayesinde ise hastanın, sık sık terlemesi önleniyor. Yatak yükseklik ve ensel açıdan hastanın bedeni ile uyum içerisindedir. Eni 90 derece olup yüksekliği de 90 derecedir. Boyu uzun olan hastalar bu nedenle zorlanmadan yatabilirler. Yatağın her rengi mevcuttur. Her birey, kendi tercihine göre yatak modeli seçebilir.

Hasta Yatakları İle Huzurlu Yaşamak

Yatakların insan huzuruna sağladığı katkılar vardır. Kişi kendisini hem biyolojik hem de ruhsal açıdan iyi hisseder. Ortopedik hasta yatağı üstün teknolojisi sayesinde, hastaya her türlü imkanı sunuyor. Alçalan ve yükselen pozisyon aralıkları, hastanın bedenini zorlamadan gerçekleşiyor. Kumanda fizik ötesi ışınları ile odanın her noktasından algılayabiliyor. Kumanda 4 adet tuş takımı sayesinde çalışıyor. Tuşlar genel anlamda hastanın bedeninin rahat etmesini ve uygun pozisyon aralıklarına gelmesine destek oluyor. Örneğin şeker hastası olan bir insan, hareket edemediği zaman ayak ve bacaklarında şişmeler oluşur. Ayakları şiş olduğu için yürüyemez ve sağlık durumu daha da kötüleşebilir. Hasta yataklarımız hareketli yapısı sayesinde vücudun her alanında kan akışının meydana gelmesine destek oluyor. Bu şekilde şeker hastası olan kişinin ayaklarının şişi iniyor.

Hasta Yatağı Kiralamak

Hasta yatağını her birey, çeşitli ihtiyaçları çerçevesinde alabilir. Bazı hastalar (felç, demans vb...) gibi yatağa bağımlı kalmak zorundadırlar. Bu yüzden yatağı ömür boyu kullanırlar. Kaliteli ve sağlam yataklarımızın firmamız tarafından satışı yapılıyor. Ortopedik hasta yatağı, hastalık sürecinde adeta yol arkadaşı oluyor. İhtiyaçlarının çoğunu, hasta yakınına ihtiyaç duymadan karşılıyor. Yatağın boyu 105 santimetre olup ağrılık taşıma kapasitesi 120 kilogramağırlığındadır. Yatağın her parçası çıkarılıp takılabilir. Fermuarlı ve fonksiyonel özelliği bulunuyor. Yatağın altında 4 adet tekerlek bulunuyor. Tekerlek 360 derece dönebiliyor ve güvenlik kilidi istenildiği zaman kapatılabilir. Yatağın baş kısmında 4 adet ünitesi vardır. Serum aşabilmek için uygundur.

Ortopedik Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz