Hasta Yatağı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Özel Hastalar İçin Özel Hasta Yatakları

Özel Hastalar İçin Özel Hasta Yatakları

Dünyadaki birçok insan sağlıklı olmak yerine ömrünün büyük bir kısmını ya da tamamını yatağa bağlı olarak geçiriyor. Bu kişiler çok özel insanlardır çünkü onlar hayata tutunmaya çalışıyor. Bizler de onları hayata bağlayabilmek için özel olarak üretilen hasta yataklarından üretiyoruz. Hasta yatağı kişilere rahat hareket imkanı sunduğu için moral motivasyon seviyesini en üstte tutuyor ve bu da hastaların hastalık sürecinde daha olumlu yol almasını sağlıyor.

Hasta yataklarımız hastane, hasta bakım evi ve kişi evleri olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılıyor. Hasta kişiler için bu çok avantajlı bir durum çünkü kişiler evde tedavi görerek kendini daha rahat hissedebiliyor. Hasta yatakları daha çok felçli, bedensel engelli, organı işlevini yerine getiremeyen kişiler tarafından kalıcı olarak kullanılırken doğum yapan, kaza yapan, ameliyat olan kişiler tarafından geçici olarak kullanılır.

Hasta Yatakları ile Kalite

Firmamızın ürettiği hasta yatakları %100 kaliteye sahiptir. Tüm hasta yataklarımız ortopedik yataktan üretilmiştir. Ortopedik olması sayesinde hastalar hiçbir şekilde ağrı çekmez. Hele ki uzun müddet kullanan hastalar için ortopedik yatak olmazsa olmazdır. Ortopedik yatağın yanı sıra pozisyon veren havalı yatak hizmetimiz de mevcuttur.

Havalı hasta yatakları sayesinde uzun müddet yatağa bağlı kalsanız bile vücudunuz terleme yapmaz. Havalı yatak isminden de anlaşılacağı gibi hava gözeneklerine sahiptir ve bu gözenekler sayesinde kişinin vücudu nefes alır ve terlemez. Bu sayede kas ağrısı, bel ağrısı, tutulma ve grip gibi olumsuz sonuçlar ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

Kullanışlı Aparatlara Sahip Olan Yataklar

Firmamızın ürettiği hasta yatakları tekerleklere sahiptir. Tekerlekler sayesinde hastanızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Bulunduğunuz odadan başka bir odaya gitmek bile tekerlekli hasta yatakları sayesinde çok kolay. Hasta yataklarımızın iki tarafında da korkuluk bulunuyor. Bu korkuluklar sayesinde hasta kişi hiçbir şekilde düşme tehlikesi geçirmez ve aynı zamanda bu korkuluklara tutunarak oturabilir, kalkabilir ya da pozisyon değiştirebilir. Ayrıca yataklarımız hasta karyolası modellerinin her birine uyum sağlayabilir.

Hasta karyolası modellerinden ise bazaya sahip olan modeller daha çok tercih edilir. Bu sayede hasta bakıcıları hastanın pek çok eşyasını bazanın içine koyabilir. Ayrıca tek kişilik yatak seviyesi kadar yer kaplayan hasta karyolaları çok kullanışlıdır.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Firmamızın ürettiği hasta yatakları motorlu ve motorsuz olarak incelenir. Motorlu hasta yatakları uzaktan kumanda ile komut ettirilir ve bu uzaktan kumandayı yatağın yan tarafına koyabilirsiniz. Böylece kaybolma ihtimali de olmuyor ve kullanması daha kolay oluyor. Motorlu hasta yatakları 4 grupta incelenir ve her biri ile farklı pozisyon alırsınız.

Tek motorlu hasta yatakları ile baş çevrenizi hareket ettirebilir, iki motorlu hasta yatakları ile baş ve sırt çevrenizi hareket ettirebilir, üç motorlu hasta yatakları ile baş, sırt ve ayak çevrenizi hareket ettirebilirsiniz. Dört motordan oluşan hasta yatakları genellikle yoğun bakım ünitelerinde kullanımı tercih ediliyor. Motorsuz hasta yatakları ise 2 kademeli olarak inceleniyor ve hasta kişi en fazla baş ve sırt çevresini hareket ettirebiliyor. Motorsuz hasta yatakları yatağın yanında bulunan bir manuel kol ile çalışıyor. Bunun için hasta bireyin bir refakatçıya ihtiyacı var.

İhtiyaçlarınızı Kolayca Halledebilirsiniz

Firmamızdan ihtiyacınıza yönelik hasta yatağı yaptırabilirsiniz. Hasta yataklarımıza lazımlık ve duş alma özelliği ekleyebiliyoruz. Lazımlık olan hasta yatakları ile hasta kişi rahatlıkla tuvalet ihtiyacını giderebilir. Yatağın ortasında bulunan lazımlık kutusuna tuvaletini yapan hasta hem her tuvalet ihtiyacında yerinden kalkmış olmayacak hem de hasta bakıcısı daha az yorulmuş olacak.

Lazımlık bulunan hasta yataklarını temizlemek de oldukça kolaydır. Lazımlık kutusunu boşaltıp tekrar yerine takabiliyorsunuz. Bu işlem çok pratik ve hijyeniktir. Duş alma özelliği bulunan yataklarımız ile hasta kişiyi dilediğiniz zaman kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Hasta yatağını pompası ile şişirip küvet haline getirmeniz yeterli. Sonrasında yıkanma işlemi bitince hasta yatağını eski haline çevirebilirsiniz. Firmamızdan çeşitli özelliklere sahip hasta yatağı kiralama işleminden faydalanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları bazı kriterlere göre farklılık gösterir. Motorlu hasta yatakları motorsuz hasta yataklarına göre daha pahalıdır ve ek özellik eklendikçe fiyatta da artış görülür. Hasta yataklarının fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için firmamızdan bilgi edinebilirsiniz.


Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz