Hasta Yatağı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Hasta Yataklarında Kaliteli Hizmet

Hasta Yataklarında Kaliteli Hizmet

Hasta yatakları içerisinde, kullanışlı ve rahat olmaları, tercih edilecek özellikler arasındadır. Her cins hastalığın ihtiyaç duyduğu dinlenme süresi ve gereksinimler farklı olacaktır. Uzaktan kumanda edilebilen, otomatik özellikle yataklar, gerek hastalar ve gerekse de bakıcıları için rahatlık sunacaktır. Bu nedenle iki ve daha fazla motorlu, abs sistemli, emniyetli yatakların tercih edilmesi önem taşır. Bu konuda, kaliteli hizmet sunan firmaları araştırmak gerekir. Bazı durumlarda ise, yatağa monte edilmiş bazı düzeneklere ihtiyaç duyulur. Serum düzenekleri akla gelen ilk aparatlardır. Tüm beklentilere ihtiyaç verecek, hasta yataklarında kaliteli hizmet sunacak firmalar arasında kuruluşumuz ilk sıralarda gelir.

Hasta Yatak Çeşitleri

Hasta yatağı alırkenhastanın ihtiyaçlarının belirlenmesi önem taşır. Kumandalı, aparatları olan, farklı pozisyonlara ayarlanabilen yatak çeşitlerinin tercih edilmesi gerekecektir. Elektrik kesintilerinin sıkça yaşandığı bölgeler için, pille kumanda edilebilen yatak türleri de tercih edilebilir. Bu sayede hastanın daha rahat hareket etmesi sağlanmış olur. Uzun süre yatakta kalan hastalar için, televizyon izleme, kitap okuma, yemek yeme faaliyetleri için gereklidir. Bu sayede, hiç kimseden yardım almadan, istenilen pozisyona ayarlanabilmektedir. Bu nedenle otomatik hasta yatakları, hastaneler, evler ve huzurevlerinde tercih edilmektedir. Hasta yataklarında her türlü ihtiyaca hizmet veren, farklı yatak türlerimiz bulunmaktadır. Hasta yatağında sünger seçimi de önem taşımaktadır. Cilde dost, anti bakteriyel malzeme kullanımı tercih edilmelidir. Yatak çeşitlerimizin tamamı bu şekilde üretilmiştir.

Havalı Hasta Yatağının Önemi

Hasta yatağı satışımız olduğu kadar, hasta yatağı kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Piyasada yatak satışı yapan firmalar ile mukayese edildiğinde, firmamızın uygun hasta yatakları fiyatları göze çarpar.

Her yaş grubunun ihtiyacı olan, yatak çeşidimiz bulunmaktadır. Uzun süre yatacak olan ileri yaş grubu hastalarına önerilecek olan, havalı hasta yatağı seçilmesidir. Yatak içerisindeki hava kanalları, hastanın cildindeki, kan akışını hızlandıracaktır. Bu sayede yaraların açılması önlenecektir. Tekerleklerdeki, dönüş açıları da önem taşır. Otomatik kilitlenme özelliği, hasta yataklarında istenilen emniyet ve güvenceyi verecektir. Tüm bu üstün nitelikli hasta yatakları için, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz