Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Son Teknolojiye Uygun Hasta Yatakları

Son Teknolojiye Uygun Hasta Yatakları

Hasta yatakları hastaların rahatı için farklı pozisyonlara göre ayarlanabilir. Hem baş kısmı hem de ayak kısmı hareket ettirilebilir. İstendiği zaman kolayca çıkarılan korkulukları vardır. Korkuluk kenarları pürüzsüz, hem korkulukları hem de başlıkları kolayca temizlenen bir malzemeden üretilmiş olmalıdır. Hastalar için hijyen en önemli konulardan birisidir. Hasta yatakları da bu durum göz önünde bulundurularak özel olarak üretilmiştir. Baş kısmı özel olarak tasarlanmış ve daha yumuşak olmalıdır. Bütün bu özellikler hastanın konforlu hissetmesi için özel olarak tasarlanır. Eğer evde hasta bakmak gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız bir hasta yataklarından size uygun olan bir modeli satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Evinizde hasta bakmak için hasta yatağı almaya karar verirseniz hastanızın özelliklerine göre bir model seçmelisiniz. Bu özellikler hastanın boyu ve kilosu hem de özel durumu ile ilgili olabilir. Hasta yatakları kendi aralarında motor sayısı, asansörlü olup olmama ve başka özelliklerine göre bir kaç çeşide ayrılır. 2, 3 ya da 4 motorlu hasta yatakları vardır. 2 motorlu olanlar genel olarak 100 kilonun altındaki hastalar için tercih edilir. Baş ve ayak kısmı hareket eden bu modeldeki yatağımız en çok satılan ve en ekonomik yataklarımızdan birisidir. Aynı modelin ahşap kaplamalı bir çeşidi de bulunur. Ayrıca 2 motorlu yataklarımız arasında daha yüksek ağırlıktaki hastalar için de modellerimiz vardır. 3 motorlu hasta yatağımızda asansör sistemi de bulunur. Bu modelimizin tekerlekleri kilitlenebilir ve dört tarafından bakteri barındırmayan özel bir malzemeden üretilmiş korkulukları bulunur. Yatağın yüksekliğini ayarlamanız daha kolaydır ve ayrıca obez hastalarımız için tercih edilebilen 3 motorlu bir yatağımız da vardır. Obez hastalar için aynı zamanda bir koltuğa da dönüşebilen 4 motorlu yataklarımız da bulunur.

Havalı Hasta Yatakları Kullanışlı Mı?

Hasta yatakları bir hasta karyolası ve yataktan oluşur. Karyolalarımız yukarıda belirtilen özelliklere sahiptir. Bunun dışında yatak kısmı havalı hasta yatağı olarak adlandırılan yataklarımız da vardır. Bunlar yatağın döşek kısmına konur, ama istenirse üstüne başka bir şey de yerleştirilir. Havalı yatakların amacı belirli aralıklarla hastanın sırt bölgesine hava üflenmesidir. Bu sayede hastanın sırtı yaralanmaz ve aşırı derecede terlemesi de önlenir. Eğer havalı hasta yatağı satın almak isterseniz de bize başvurabilirsiniz. Kolay temizlenebilir bir malzemeden üretilmiş yataklarımız istendiğinde kolay bir şekilde söndürülebilir ve kullanımları son derece rahattır.  

Hasta Yatağı Modellerinin Fiyatı

Firmamız hasta yatağı fiyatı konusunda size piyasadaki en uygun fiyatları sunar. Bu fiyatlar yatakların motor sayısı ve diğer özelliklerine göre değişir. Mesela dekoratif kaplama olan yataklarımızın maliyeti daha yüksek olabilir. Ayrıca obez hastalar için üretilen ve asansörlü bir sisteme sahip olan yataklarımız da daha yüksek maliyetli olabilir. Bu durumda isterseniz hasta yatağı kiralama yoluna başvurabilirsiniz. Kiralamak için en uygun modeller ve nasıl bir modele ihtiyacınız olduğu konusunda firma çalışanlarımız size yardımcı olacaktır.

Profesyonel ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Eğer ağır bir kaza geçirmiş ya da hastalık geçirmiş hastalarınız varsa hasta yatağı size çok yardımcı olacaktır. Evde hasta bakmak zorlu bir süreçtir. Hem hastaların hem de onlara bakanların rahat etmesi için yataklarımız özel olarak tasarlanmıştır. Evde hasta bakmak için daha önceki yataklarınız kullanışlı olmayabilir. Hastaların rahat bir şekilde oturabilmesi, televizyon seyretmesi ve hareket etmesi için hasta yatakları her ayrıntısına dikkat edilerek tasarlanmıştır. Bu zor zamanlarınızda firmamız size yardımcı olabilecek ve rahat etmenizi sağlayacak bütün detayları düşünür. Hasta karyolaları ya da havalı yataklar dışında diğer hasta malzemelerini de bizden satın alabilirsiniz.

Hasta İçin Gerekli Olan Malzemeler

Hasta olmak özellikle de yürümekte zorluk çeken bir hasta olmak çok güçtür. Bu tür hastalarımızın rahat bir şekilde taşınabilmesi için firmamız hem hasta sedyesi hem de tekerlekli sandalye üretiminde de çalışır. Eğer böyle bir malzeme satın almak ve kiralamak isterseniz de bize başvurabilirsiniz. Hasta yıkama sistemimiz de en çok satılan ürünlerimiz arasındadır. Hasta bakmak gibi en zor konulardan birinde size en iyi hizmeti vermek için çalışan firmamızla kolayca iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılır ve zamanında hizmet verilir. Bütün hastalarımıza acil şifalar ve hasta bakıcılarına da kolaylıklar dileriz.

Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz