Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Hasta Yataklarının Güvenli Yönleri

Hasta Yataklarının Güvenli Yönleri

Hasta olan bireyler için, hasta yatakları önemli bir yere sahiptir. Çünkü hasta olan bir insan hem fiziksel hem de psikolojik anlamda kendisini rahat hissetmek isteyebilir. Bunun için hasta yataklarının kendi içerisinde birçok modeli mevcuttur. Bunlar arasında, motorlu ve boru tipi olan yataklar bulunuyor. Ameliyat olan bir insan, fiziksel açıdan konforlu bir yatakta zaman geçirmek ister. Hasta yataklarının motor kısmı sayesinde yataklar istenilen her türlü pozisyona getirilebilir. Kişinin bedensel açıdan özellikle sırt ve boyun kısımlarının rahat etmesi gerekiyor. Yatağın uzaktan kumandası sayesinde tek tuşa basarak istenilen pozisyon kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Yatakların üretim aşamaları düşünüldüğünde her biri yoğun bir emek çerçevesinde yapılmıştır ve dayanıklıdır. Başlık kısımlarında ve korkuluklarında demir kullanılması sağlamlığını kanıtlar niteliktedir. Hasta Yatağı almak isteyen her birey, konu hakkında araştırma yapmalı ve güvenilir yatak almalıdır.

Hasta Yatağı Çeşitleri Ve Konforu

Hasta yatağı deyince ilk akla gelmesi gereken konfor sözcüğüdür. Hasta yataklarının içerisindeki motor sayesinde konforlu bir yatak meydana geliyor. Yatakların yanında korkuluk olması, hastanın yataktan düşmesini engelliyor. Aynı zamanda korkuluğun yanında bulunan mandal sayesinde rahatlık ile korkuluk kolay bir şekilde hareket ettirilebilir. Fiziksel bir hastalığı olan hasta, serum kullanmak zorunda kalabilir. Yatak içerisinde serum askılığının olması sayesinde, serum asılabilir ve bu durum hem hastaya hem de hasta yakınlarına avantaj sağlayacaktır. Hasta yatakları içerisinde bulunan malzemeler kalitelidir ve yıllarca kullanılsa bile kolay kolay yıpranmaz.

Hasta Yatağı Satın Almak Ya da Kiralamak

Hasta yatağı kullanmak isteyen bireyler, ihtiyaçları çerçevesinde yatağı kiralayabilir ya da satın alabilir. Uygun fiyatları sayesinde, her insan kolay bir şekilde hasta yatağını alabilir. Hastaların tedavi sürecinde iyileştirici bir rolü üstlenen yataklar, gönül rahatlığı ile ihtiyaç çerçevesinde satın alınabilir ya da kiralanabilir. Hastalığı huzurlu bir şekilde geçirebilmek hasta yataklarımız sayesinde mümkündür. Hasta yatakları fiyatları yatakların modeline ve işlevine göre değişim gösteriyor. Bedensel açıdan hasta birey, kendisini rahat hissettiği yatak modelini almalıdır. Çünkü uzun yıllar boyunca, yatakta zaman geçirecek olan kişiler için önem arz ediyor. Yataklarımız bu konuda kullanışlı ve işlevseldir.
Hasta Yatakları


Yorumlar - Yorum Yaz