Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Hava Konsültasyonlu Hasta Yatakları

Hava Konsültasyonlu Hasta Yatakları

Hasta yatakları genelde her alanda hastaların iyileşme sürecini rahat geçirmelerini sağlamaları amacı ile üretilen yataklardır.  Hastanın tedavi süreci boyunca olumlu olarak katkısı bulunan hasta yatakları, hastanın ihtiyaçlarını tam olarak karşıladığı taktirde, iyileşme sürecini kısaltıcı   bir niteliğe sahiptir. Bu nedenle hastalar için seçilecek hasta yataklarında, ihtiyaçları karşılayan bir yatak olması oldukça önem taşır. Firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan hasta yatağı fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasta Yatakları Hava Pompalayarak Konfor Sağlar

Hasta yatağı, hastalar için özel olarak tasarlanan yataklardır. Diğer yataklardan en önemli farkı, yatağın içinde bulunan hava kanallarıdır.  Sürekli olarak yatmak zorunda kalan hastalar için özel olarak ürettiğimiz hasta yatakları, içeriden hava motorları ile desteklenmektedir.  Son derece sessiz çalışan hava motorları, yok içerisinde gerekli olan her türlü hava sirkülâsyonunu sağlayıcı özelliktedir.

 Hava Geçirgenliği İle Yaralanmaların Önüne Geçilir

Çift motor aksamı ile çalışan hava kanalları, yatak içerisinde her yârim saatte bir hava geçişi sağlar. Bu sayede yatak içerisinde bulunan hortumlar hava ile dolarak yatakta esnek hareket özelliği sağlar. Sistematik olarak çalışan bu hava dolaşım sistemi hareketsiz hastaların belirli aralıklar ile hareket ettirilmesini sağlar.  Böylelikle sürekli olarak hareketsiz yatma nedeni ile vücutta oluşacak yaraların önüne geçilir.

Hava Özelliği Yataklara Konfor Katar

Hava geçirgenliğine sahip hasta yatakları hastaya üst düzey konfor sağlar. İçerisinde bulunan hava nedeni ile düz bir zemine sahip olmak yerine bölgesel hareketlilik özelliği kazanır. Böylelikle satışını üstlendiğimiz bütün havali hasta yatağı modelleri, hastalara üst düzey konforlu bir performans sağlar.  Ürettiğimiz hasta karyolası çeşitleri, bütün yataklara uyumlu olacak şekilde üretilmektedir.

Profesyonel Kalitede Hasta Yatakları

Hasta yatağı üretiminde öncü olan firmamız, birçok hasta yatağı modelinde hava kanalları sistemini aktif olarak kullanmaktadır. Hastaya her anlamda pozitif getirisi olan hasta yatakları, hem hastayı hem de bakıcıyı rahat ettirecek şekilde üretilmektedir.  Hastanın tedavisine her anlamda destek olabilecek havalı hasta yatağı modellerini incelemek ve hasta yatağı fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Satın alma opsiyonu bulunmayan yataklar için hasta yatağı kiralama seçeneklerimiz değerlendirebilirsiniz.Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz