Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Sağlıkta Kolaylık Sağlayan Teknoloji

Sağlıkta Kolaylık Sağlayan Teknoloji

Herkesin üzerinde hemfikir olduğu üzere sağlık, ihmale gelmez bir konudur. Bir defa kaybedildiğinde yerine gelmesi oldukça zor olan sağlık, günümüzde teknolojik imkânların gelişmesi ile çok daha etkili imkânlara kavuşmuştur. Yeni tedavi yöntemlerinin yanında, gelişmiş tıbbi ekipmanların da kullanılmaya başlanması, kuşkusuz insan ömrünün uzamasında etkili olmuştur. Bu ekipmanların içerisinde özellikle son yıllarda çok yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan hasta yatağı da yer almaktadır. Özel tasarım yapısı ile gerek yakın zamanda taburcu olacak kişilerin gerekse çeşitli nedenlerle yatağa mahkûm olan hastaların hayatını kolaylaştıran tıbbi bir cihaz olarak bilinmektedir.

Hasta Yatağı Hangi İhtiyaçlardan Doğmuştur?

Hasta yatakları kısa süreli tedavilerden ağır cerrahi operasyon sonrası bakıma, yaşlılık nedeniyle muhtaç durumdaki hastalardan kalıcı felç durumundaki kişilerin bakımına kadar çok geniş bir alanda hastalara ve yakınlarına hizmet vermektedir. Bu yataklar, sadece hastaların kişisel ihtiyaçlarını karşılama esnasındaki durumlarını kolaylaştırmakla kalmayıp, onlara bu ihtiyaçları konusunda yardım eden bakıcı veya yakınlarının da işlerini kolaylaştırmaktadır. Üstelik bu yardım, yatağın yapısında yerleşik halde bulunan elektrik motorlarının hareketi sayesinde olmakta, hasta bakıcısının hastayı hareket ettirmek için fiziksel bir güç kullanmasına gerek kalmamaktadır. Üstelik bu otomatik hareket, sadece bir kumanda aracılığıyla yapılmaktadır. Ayrıca yatağın kenarlarında bulunan sağlam korkuluklar, hem hastaya güvenlik ve konfor sağlamakta, hem de hasta bakıcısına bazı durumlarda destek sağlamaktadır.

Bu Yataklar Ekonomik Midir?

Sıradan yataklar, hastalıkların ve sakatlıkların çoğunda yetersiz ve işlevsiz kalmaktadır. Bu durum, fiziksel zorluklarının yanında ekonomik olarak da maliyetli olmaktadır. Bu nedenle hasta yatağı, hem ekonomik hem de işlevsel yönden çok daha avantajlıdır. Hasta yatağı fiyatları firmamızca her bütçeye uygun olarak belirlenmiş olup, istenildiği takdirde satın almak yerine kiralama hizmetimizden yararlanılabilir. Tüm yataklarımız son teknoloji ürünü özellikler barındırmakta olup, sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Satış öncesi ve sonrası, kiralama süresince ücretsiz olarak teknik destek sağlamaktayız. Tüm yataklarımız 2 yıllık garantili olup, 10 yıl süresince yedek parça garantisi altındadır. Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim yapıyoruz.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz