Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Hasta Yatağını Özel Kılan Nedir?

Sağlık İçin Teknolojinin Ürettiği Yatakları Deneyin

Sağlıklı olmak ve ömür boyu sağlıklı kalmak, herkesin istediği bir durumdur. Ancak hayat, güzel sürprizlerle dolu olduğu kadar ne yazık ki tatsızlıklar da barındırır. Beklenmedik anda yaşanacak bir kaza veya aniden ortaya çıkan ve hızla ilerleyen bir hastalık, kişiyi hayatının pek çok alanından uzaklaşmasına neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda hasta; özellikle fiziksel olarak bazı yeteneklerini kısmen veya tamamen kaybedebilmektedir. Bunun sonucunda ise düzenli ve titiz bir bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kişi, sürekli olarak yatar vaziyette bulunacağından, bir süre sonra bu hareketsiz durumun bazı sıkıntıları ortaya çıkmaktadır. Hasta yatağı bu sıkıntıları ortadan kaldırmak amacıyla firmamız üretilmektedir.

Hasta Yatağını Özel Kılan Nedir?

Hasta yatakları halk arasında yatalak olarak bilinen rahatsızlıklar başta olmak üzere, insan vücudunun kısıtlandığı pek çok durumda, hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan teknolojik çözüm ürünleridir. Bu ürünler; karmaşık bir mühendislik çalışmasının sonucu olup, insan anatomisine uygunluğu ve fiziksel hareket kabiliyeti ile hastanın pek çok ihtiyacının sağlıklı ve kolay bir şekilde giderilmesine olanak vermektedir. Örneğin, hastanın vücudunun belirli bir kısmını hareket ettirmesi gerektiğinde veya kişisel ihtiyaçlarını gidermesi gereken durumlarda, bir veya birden fazla kişinin fiziksel güce dayanan yardımına ihtiyaç duymaktadır. Bu durum özellikle hasta için oldukça sıkıntı verici olup, hasta yakınları açısından da zordur. Ancak bu yataklar, bünyelerindeki elektrik motorları ile otomatik olarak hareket ederek hastayı ve yakınlarını bu zahmetlerden kurtarıyor.

Hasta Yatakları Maliyetli Midir?

Hasta yatakları fiyatları hasta ve yakınlarının ekonomik durumları düşünülerek, oldukça makul bir düzeydedir. Kalıcı olarak hasta yatağı kullanmayacak kişiler veya satın almayı düşünmeyenler için, kiralama hizmeti de verilmektedir. Türkiye’nin tüm şehirlerine ücretsiz gönderim yapılmakta ve evde yatağın montajı da yapılmaktadır. Yaşanılan rahatsızlığın türüne göre farklı modeller ve seçenekler mevcuttur. Yapımında oldukça kaliteli malzemeler kullanılan bu yataklar için 2 yıllık bir garanti hizmeti vardır. Yatakların üretiminde ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyeti ön planda olup, kurumsal hizmet sunulmaktadır. Yatakların herhangi bir yedek parça ihtiyacında 10 yıllık yedek parça garantisi veriyoruz. Dilerseniz firmamızdan detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hastanız için sağlıklı yiyecekler ve su arıtma cihazı ile arıtılmış su tavsiye ederiz.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz