Hasta Yatağı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Evde Hasta Yatağı Kullanılır Mı

Evde Hasta Yatağı Kullanılır Mı?

Sağlık insan hayatı için en önemli etkenlerin başında geliyor. Bunun için sağlığınızı mutlaka korumalı ve dengeli bir beslenme periyodu oluşturmalısınız. Ayrıca belirli aralıklarla doktora görünmek de olası durumların önüne geçmenize olanak sağlayacaktır. Evinizde uzun süreli bir yatalak kişi var ise bunun konfor düzeyinin maksimum seviyeye çıkarılması gerekir. Bunun için de tedaviye yardımcı olacak etkenlerden destek almanız gerekir. Özellikle de hasta yatağı seçiminde titiz bir davranış sergileyerek teknolojik açıdan gelişmiş bir model tercih edilmelidir. Evde kullanılacak olan modelin mutlaka antibakteriyel özelliğe sahip olması gerekir. Bu kullanımı daha hijyenik yapacaktır. Seçilecek olan modelin kolay temizlenebilir yapıda olması da bakımı yapan kişide kolaylık sağlayacaktır.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı modelleri geniş ürün seçeneği ile size sunulur. Nem ve terlemeye karşı dayanıklı olan modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz. Evde hasta yatağını kullanmanız tedaviye de olumlu bir etki sağlayacaktır. Ayrıca fazla kilosu olan hastalar için de yatak modelleri bulunuyor. Kumandalı olan modeller hastanıza en uygun yatış pozisyonunu ayarlamanıza imkan tanıyacaktır. Modellerde terlemeye karşı özel bir havalandırma sistemi de bulunuyor. Bu da uzun süreli yatalak hastalar için uygun bir seçim olacaktır. Firmamız hasta yatağı üretimi konusunda profesyonel bir hizmet sağlıyor. İster satın alarak isterseniz de kiralama yaparak hizmet alabilme imkanınız bulunuyor.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları modellere göre değişkenlik göstermek ve ekonomik fiyat politikasına uygun olarak sunulmaktadır. Seçilecek olan model konusunda uzman personel size yardımcı oluyor ve hizmetini de güler yüzlü olarak sunuyor. Bundan dolayı sizde en iyi hizmeti içeriğinden yararlanabilirsiniz. Firmamız sektör içerisinde lider konumda yer almakta olup tüm hizmet içeriğini garantili olarak sunuyor. Hasta yatakları modelleri geniş ürün yelpazesi ile size sunulur. Garantili olarak hizmet veren firmamız yenilikçi modern hizmet içeriği ile size destek sunuyor. Teknolojik açıdan en iyi sonucu almanıza olanak sağlayan firmamız alanında uzman kadro ile size güvenilir bir hizmet sunuyor.

Evde Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz