Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.

Hasta Yatağı Faydaları

Hasta Yatakları Hastanız İçin Fayda Sağlar Mı?

Gün içerisinde ki tüm yorgunluğumuzu üzerimizden atmak için akşam olunca hemen yataklarımıza koşarız. Uzanınca hemen rahatlık veren yataklarımız, amansız bir hastalığa yakalandığımızda da konfor arttırıcı özellikleriyle ihtiyaçları karşılayabiliyor. Hareket kabiliyetini yitirmiş pek çok hastanın da konforunu arttırmak için firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen bu yataklar kullanım kolaylığı sebebiyle daha çok tercih ediliyor. Korkuluklu, tekerlekli, kumandalı ve serum askılıklı türleriyle diğer yataklardan daha işlevsel olan hasta yatağı yatalak hastalarımız için büyük fayda sağlayabiliyor.

Hastalık Türüne Göre Belirlenen Yataklar

Hastalığı boyunca tedaviye cevap veremeyen ve yatalak kalmasına sebep olan pek çok hastalık türü vardır. Bu türlere göre firmamız ürettiği yataklarla hastaların rahat etmesini sağlamaktadır. Öncelikle hasta yatakları üzerinde olması gereken genel ve teknik özelliklere göre üretim yapan firmamız, hastalığın türüne göre işlevselliğini arttıran yatak üretimi gerçekleştirerek ihtiyaçları karşılamayı amaçlamışlardır. Bu durumda hasta olduğu kadar hasta yakınını da düşünen firmamız, yan korkuluk detayıyla düşme tehlikesini tamamen ortadan kaldırabiliyor. Baş kısmından ayak kısmına kadar teknik detaylarla dolu olan bu yataklarımız ortopedik yatak ve anatomik yastık ile daha konforlu hale getirilebiliyor.

Hasta Yatakları Özellikleri

Hasta eğer yaşlı ise gün içerisinde rahatlıkla indiği yatağından yine aynı rahatlıkla çıkmalıdır. Bu sebeple firmamız, hastanın yatağına daha rahat erişebilmesi için boyunu kısa tutup, yanlara destekler koyabiliyor. Konfor sağlamaya devam eden firmamız hastanın üzerinde en çok rahat edebileceği havalı yatak türleriyle ile yatak yaralarını engelleyebilmeyi hedefliyor. Bilindiği üzere yatak yarası, kullanılan yatağın hava almaması, hasta vücudundaki teri emmemesi ve hareket edemediği için hastanın sırt ve bel kısmına ağır yükler binmesi sonucunda oluşabilmektedir.  Bu sebeple hastanın ihtiyaçlarına en çok cevap verebilecek türden olan havalı yatak seçiminin doğru yapılması ve doğru yerden alınması gerekiyor. Hemşire forması ve tesettür hemşire forması ürünlerini bu linkten inceleyebilirsiniz.

Hasta karyolası ve yatakları üzerine yıllardır üretim yaparak güven kazanan firmamız, bu yatakların satışına da yer veriyor. Hasta yakınlarının ihtiyaçlarına cevap verebilen firmamız bünyesinde 2, motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu yataklar bulunuyor. İstanbul’ da bulunan merkez binamızda siparişlerinizi alan firmamız, her nerede olursanız olun kargo yaparak yine kurulum için teknik ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor. Hasta yatakları fiyatları hakkında bilgi almak istediğiniz de iletişim kurabileceğiniz firmamız, sizlere en iyi vermeye devam ediyor.

Hasta Yatağı


Yorumlar - Yorum Yaz