Hasta Yatağı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Modelleri

Pozisyon Veren Havalı Yatak Modelleri

Firmamızdaki pozisyon veren havalı yatak ürünümüz hareket kabiliyetini tamamen kaybetmiş felçli hastalar için üretilmiştir. Bu hasta yatağı modelimiz felçli hastaların yattıkları yerden hastayı hareket ettirmeden pozisyon değiştirmesine yardımcı olur. Özel olarak programlanmış elektrikli motoru hastayı sekiz dakikada bir hastayı sağa ve sola döndürerek pozisyonunu değiştirir. Pozisyon veren havalı yatağımız hastanın vücuduna masaj etkisi yaparak hastamın cildin nefes almasını sağladığı için bası yaraların en aza indirir. Pozisyon veren yatağımız 30 derece sağa ve sola dönebilen yatağımız hastanın yatış şekline göre pozisyon almaktadır. Su geçirmeyen yatak örtüsü hastanın serinlemesine yardımcı olur ve hastaların rahatlığını ve konforunu maksimum seviyede tutar. Yatağımızda 21 adet hava kanalı bulunmaktadır. Pozisyon veren havalı yatağımız basınç ayarı ayarlanarak hastanın kan dolaşımını da normal seviyede tutar. Çok sessiz çalışan motoru hastaları ve çevresindeki kimseyi rahatsız etmez. 95 cm genişliğe 195 cm uzunluğa sahip olan ürünümüz sadece iki kilodur ve taşıması kurulması çok kolaydır. Tüm hasta karyolası modellerine uyum sağladığı için evde hastanelerde ve bakım evlerinde rahatlıkla kullanılır. Yurt dışından ithal ettiğimiz yatağımız 2 yıl garantilidir.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Özellikleri

  • Pozisyon veren havalı yatak 200 kilograma kadar olan ağırlıktaki hastaları taşımaktadır.
  • Kendinden havalı özelliği sayesinde sırt ve bel ağrılarına iyi gelmektedir.
  • Sıvı geçirmez kılıfı terletmez özelliğe sahip olduğu için hastanın cildini nefes almasını sağlar ve bası yaraların oluşmasını önler.
  • Pompası ile şişen pozisyon veren havalı yatak 7 ve 8 dakikada şişerek kullanıma hazır olur.
  • Hasta yatağın üzerinde acil boşaltma sistemi bulunur ve hastaya acil müdahaleye yapılacağı zaman müdahaleye engel olmaz.

Hasta Yatakları Fiyatları Ve Hasta Yatak Kiralama Nasıl Yapılır?

Firmamız ürettiği veya ithal ettikleri hasta yatakları modellerini hastaların ihtiyacına göre özelliklere sahiptir. Firmamız hastaların tüm ihtiyaçlarını ve bütçesini düşünerek müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutar. Tüm ürünlerini garantili olup yetkili personellerimiz tarafından istenilen yere götürülür ve ücretsiz kurulum yapılır. Firmamızdaki hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı fiyatları hasta yataklarımızın modeline ve özelliklerine değişmektedir. Size 7/24 hizmet sunan firmamızdaki ürünlerimizi https://www.hasta-yataklari.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Modelleri
Yorumlar - Yorum Yaz