Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Hastası Olan Herkes Havalı Yatak Alabilir Mi?

Devlet hastalara hasta bezi gibi yardımlarda bulunur. Hasta olan ve tedavi nedeniyle çalışamayan kişilere de ücret ödenmektedir. Tüm bu seçeneklerden yararlanmak için devletin elbette hastanın ve bakıcının durumu hakkında bilgi alması gerekir. Hastane yatağı da hasta ve bakıcısı için çok önemli ve gerekli bir ihtiyaçtır. Bu nedenle hastanın yatağı devlet tarafından karşılanabilir.

Hastası olan herkes havalı yatak alamaz. Bir hasta kısa süreli yatış gerektiriyorsa hasta yatağı satın almak yerine bir firmadan kiralamayı düşünebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama daha uygundur. Ancak daha uzun süre kalmak zorunda olanlar için yatak veya devlet desteği zorunludur. Hava yatağının parasını devlet mi ödüyor? Evet sorunun cevabı maddi imkanları olmayanları ciddi anlamda tatmin ediyor.

Devletin yatağını karşılaması için hastanın ailesinin ikametgahı için Ulusal Emeklilik Kurumu'na başvurması gerekir. Başvuru, hastane ve ilgili doktor tarafından verilen reçeteyi içermelidir. Doktor reçetesi veya sağlık raporu olmadan yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Durumunu devlet yetkililerine reçete ve sağlık raporu içeren bir ifadeyle sunan hastanın aile üyesi görevini yerine getirdi.

Hastanın Yatağı Neden Daha İyi Olmalıdır?

Hastaların yaşam kalitelerinin yükseltilmesi, rahat uyumaları ve yaşamaları için hasta yatağı tavsiye edilmektedir. Bazı hastalıklar ve durumlar gerçekten karmaşık olabilir. Bu hastalıklarla karşılaşan hasta bir kişi, hastalığından dolayı kendini rahat hissetmek ister. Burada ihtiyaç duyulan ürün bir hasta yatağıdır. Burada hastalara bakmak gerçekten çok önemli çünkü onlar da yatak hastası gibi hastalıkla savaşıyorlar. Bu yüzden bu kişiler için yataklar özenle seçilmelidir. Hasta yatağında kişi daha rahat bir alana sahip olur ve ihtiyaçları karşılanır.

  
149 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın