Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Boru Tipli Yatakların Genel Özellikleri

Boru tipli hasta yatağı modelinde hava kanalları boru şeklinde birbirine paraleldir. Bu yataklar A+B ve A+B+C şeklinde ikiye ayrılır. Hasta için en donanımlı ve konforlu modeli arıyorsanız A+B+C modelini tercih edebilirsiniz. Boru tipli hava yataklarının belirgin özelliği üflediği hava sayesinde hastanın terlemesini önlemektir. Aynı zamanda vücutta oluşabilecek yaraları engeller.Pozisyon aldıran hava yataklarından edinmeniz hastanın konforu için tercih edilebilecek bir şeydir. Hastayı pozisyon değiştirmeye ihtiyaç duyduğu zaman sağ ve sola hareket ettirir. Hasta bakıcılar bu özellik sayesinde bakmış olduğu hastanın pozisyon değiştirmesine zorlanmadan yardım etmiş olur. Hastanın vücudunda oluşan yaralar hava yatakları sayesinde iyileşme imkânı bulur.

Hasta Yatak Fiyatları

Özelliklere bağlı olarak hasta yatağı fiyatları değişkenlik gösterir. Bir motorlu hasta yatağının fiyatıyla dört motorlu karyolanın fiyatının aynı olması beklenemez. Düşünüldüğü zaman bir motorlu hasta yatağının dört motorlu karyoladan daha ucuz olması gayet mantıklıdır. Kısaca fiyatların yatağın hastaya sağladığı konfor ve işleve göre belirlendiği rahatlıkla söylenebilir.Aklınıza takılan konulardan birisi havalı hasta yatağı fiyatları olabilir. Böyle durumlarda alanında uzman firmalarla görüşerek fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür. Alanında uzman ve profesyonel firmalar fiyat konusunda verdiği bilgiler sayesinde işinizi kolaylaştırır. Ayrıca yanlış hasta yatağı seçimi yapmanızı önlemek açısından deneyimlerinden faydalanmanız büyük bir önem taşıyor demek yanlış olmaz.

Üç Motorlu Hasta Yatağı

Hastaların tedavi boyunca rahat etmesi için kullanılan ürünlerden birisinin üç motorlu hasta yatağı modelleri olduğu söylenebilir. Üç piston motoruna sahip olan bu yataklar sayesinde yatağın baş, ayak ve orta kısmı ayarlanabilir. Durum böyle olunca hastaların günlük yaşantısı konforlu hâle gelmiş oluyor. Elektrikli ve mekanik olduğu göz önünde bulundurulursa manuel yataklardan daha kullanışlı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kolay ve pratik hasta yatağına ihtiyaç duyuyorsanız tercihiniz üç motorlu karyoladan yana olabilir. Günümüzde kullanan birçok insan üç motorlu hasta yatağının son derece kolay ve pratik olduğundan söz eder. Mekanik olduğu için hastaya bakan yakınları için de rahatlık sağlanır.

Üç Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Yaşamını yatakta geçirmek zorunda kalmayan ve tedavi süresi belli olan hastalar için hasta yatağı kiralama hizmetinden yararlanılabilir. Araştırma yaptığınız zaman üç motorlu yatakların haricinde çok sayıda farklı özelliklere sahip karyolaların olduğunu öğreneceksiniz. Hastalığa uygun ve kaliteli hasta yatağı seçimi yapıldığı zaman hastanın yaşantısı oldukça konforlu olacaktır. Üç motorlu hasta yataklarının üst kısımlarında hava delikleri vardır. Hava deliklerinin işlevi hastanın terlemesini önlemektir. Adından da anlaşılabileceği üzere yatağın üç piston motoru mevcuttur.

Piston motorunun fazla olması, aynı zamanda taşıma kapasiteni yükseltir. Bu da fazla kilolu hastaların üç motorlu yataklarda sıkıntı yaşamadan tedavi edilebileceği anlamına geliyor.

Eve Teslim Hasta Yatakları

Üç motorlu hasta yatakları piston motorları sayesinde baş ve ayak kısımları aşağı yukarı yönlerde hareket ettirilebilir. Uzaktan kumanda özelliği ise insan gücüne gerek kalmadan ayarların yapılabilmesini sağlıyor. Hasta yatağının dört köşesinde de serumların takılabilmesi için askı aparatları bulunur. Elektrikler kesildiği zaman düşünüldüğü kadar zor anlar yaşanmayacağını uzman firmalardan öğrenebilirsiniz. Temizlerken sıkıntı yaşamak istemiyorsanız beklentinizi karşılayacak bir yatak almanız gerekiyor. Başlığının kolay çıkarılabilmesi yataklar için avantaj olarak düşünülebilir. Tekerlekli hasta yataklarının bulunması kişinin başka bir yere kolaylıkla taşınabilmesini kolay hâle getirir.

Hasta yatakları

Hasta yatağı seçmeden önce detaylı araştırma yapmanız yanlış hareket etmenizi önleyecektir. Yatağın sadece hastaya değil, aynı zamanda bakıcıya da uygun olması gerekiyor.

Hasta Karyolası Teslim Etme

Tedavi süreci için seçeceğiniz hasta karyolasının işlevsel ve konforlu olması şarttır. Bulunduğunuz bölgede medikal ürünler konusunda uzmanlaşan firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Danışacağınız firmanın mutlaka uzun yıllar boyunca sektörde yer edinmiş olması gerekiyor. Online alışveriş yaparak hasta yatağı alacaksanız teslimat konusunda titiz davranan bir ekibe sahip olmalıdır.Bahsedilen özellikleri barındıran bir firma arıyorsanız müşteri memnuniyetine önem veren firmalara öncelik tanıyabilirsiniz. Aldığınız hasta karyolasının teslimat süresi yaşadığınız yere göre değişkenlik gösterir. Eğer online alışveriş yapmadıysanız kurulumu daha hızlı gerçekleşecektir. İnternet üzerinden verilen siparişlerin kargo süresi, teslimatı ve kurulumu beklediğinizden uzun sürebilir. Bu durum hastanın konforunu bozabilme ihtimalini taşır.

Hasta Karyolası

Sektördeki bazı firmalar hastaların durumuna önem verdiği için internet üzerinden verilen siparişleri olabildiğince hızlı teslim etmeye çalışır. İlk defa hasta yatağı kullanacaksanız gerekli detayları ürünü aldığınız ya da kiraladığını firmayla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden verilen hasta yatağı siparişlerinde görülen bir başka problem taşınma sırasında problem yaşanmasıdır. Hasta yatağı için anlaştığınız firmanın büyük kitleye hitap etmesine özen gösterin. Çünkü kitlesi büyük olan firmaların müşteri memnuniyetine önem verdiği anlaşılır. Müşterilerin yorumları iyiyse alacağınız ya da kiralayacağınız hasta karyolasından memnun kalma ihtimaliniz yüksektir. Şikâyet sayısı fazla olan firmalar çoğunlukla beklentiyi karşılamayan ürünler sunar. Kimileriyse kurulum ve kullanım konusunda yardımcı olmaz.

Hasta Karyolası Kiralama

Tedavi süresi kısaysa hasta yatağı kiralama şansınız da vardır. Firmalar hasta yataklarını çoğunlukla aylık olarak kiraya verir. Dilerseniz set hâlinde ürün kiralama imkânına sahipsiniz. Böylece hastanın ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü kiralamış oluyorsunuz. Hasta yatağı alacak bütçeniz yoksa tedavi süresi boyunca kiralayarak daha uygun fiyata kullanma fırsatı elde edersiniz.

  
199 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın