Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Kiralık Hasta Yatağı Özellikleri

Hasta yatağı kiralama hizmetleri her geçen gün artarak talep görmektedir. Yatalak hastalar için kullanılan farklı yatak modelleri ile tedavi daha konforludur. Dilediğiniz zaman dilediğiniz ilden bize ulaşarak kiralayabileceğiniz yatak modellerimizi, hastanın ihtiyaçlarına en uygun şekilde sunuyoruz. Uygun fiyat ve son derece kaliteli olarak sunduğumuz hastane yatağı modelleri arasında mutlaka hastanızın ihtiyacına ve bütçenize en uygun bir hasta yatağı bulabilirsiniz. Hastane yatağı kiralama işlemimiz kısa sürede sizlerle birlikte yapılmaktadır. Güvenilir ve dürüst firmamız sayesinde sorunsuz bir şekilde yatağa hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hasta Yatağı Nedir? Nasıl Kiralanır?

Hastane yatağı, çeşitli hastalıklar nedeniyle yatakta kalmak zorunda kalan hastalar için tasarlanmış bir yataktır. Başlıkları, motorları ve özellikleri farklı olan beşik satın almak bazen zor olabilir. Burada etkinleştirdiğimiz hasta yatağı kiralama işlemimiz sayesinde yatağı satın almak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. Hastane yatağı kiralamak, hastanın tedavi aşamalarını en yüksek psikolojik konforla güvenle geçirebilmesi için oldukça makul bir tutumdur. Yan korkulukları, hareketli baş ve beli, hareket alanları ve sağlam kulpları ile hasta yatakları yol göstermeye devam ediyor. Tüm yatak modellerimizin kendine has özellikleri ve ölçüleri bulunmaktadır. Ortak özelliği yataklarının üründe olduğu gibi sevk edilmesidir. Medikal yatak kiralamadan önce tüm yatak modellerinin özelliklerini inceleyebilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz. Genel olarak firmamızın hasta yatakları özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

Antibakteriyel yüzey ile tasarlanmıştır. Yan kısımlar ve ABS korkuluklu olanlar pnömatik amortisörlerle donatılmıştır. Katman fırın kaplama tekniği ile toz boya partikülleri ile renklendirilir. Yük genellikle 0 ile 300 kg arasında değişir. Tekerlek sistemi sayesinde her yere kolaylıkla taşınabilir. Motorun gücü sayesinde elektrik kesintisi durumunda akü devreye girer ve çalışmaya devam eder. Uzaktan kumanda fonksiyonu sayesinde yatak uzaktan hareket ettirilebilir. Yatakta havalandırma delikleri olduğu için terleme olayı olmaz. Başlık, tekme, dinlenme, ters V, dinlenme ve kaldırma hareketlerini yapabilir.  Çapraz kilitli tekerlekler vasıtasıyla yerinde tutulması ile karakterize edilir. Kurulum, kiralama ile aynı gün yapılır. Yatak su geçirmez ve neme dayanıklıdır. Havalı yatak üzerinde hastanın ve yatağın kaymasını önlemek için şilte kullanılır.

Kiralık hasta yatakları

  
248 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın