Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Hastane Yatakları Üretimi

Sağlıklı ve kaygısız yaşamak insanın en büyük hayali olsa da bazen şartlar bunun aksini emredebilir. Bir hastalık veya doğuştan gelen bir sorun nedeniyle başkalarının bakımına güvenmek, bu durumdaki kişiler için hastalıklarından daha büyük bir sorun haline gelebilir. Özellikle belirli bir yaştan sonra, öngörülemeyen bir durum nedeniyle başka birine ihtiyaç duyan kişiler, hastalığın seyrinden çok başka birinin bakımına ihtiyaç duydukları için farklı psikolojik sorunlara neden olabilirler. Bu süreçte hastanın sevdiği biri olarak herkesin ihtiyaçlarının net bir şekilde gözlemlenmesi ve fark edilmesi gerekir. Hastanın hem bedenen hem de ruhen kendini sağlıklı ve rahat hissetmesi için gerekli ihtiyaçlar sağlanmalıdır.

Kaliteli Hastane Yataklarının Hastalar İçin Faydaları

Yataklar, hastane yatakları ile birlikte kullanılmalıdır. Bu süreçte yatak ve yatağın kaliteli ve fonksiyonel olması önemlidir. Öncelikle bu şartlar değerlendirilerek seçim yapılmalıdır. Bazı felç şekillerinde hastalar ellerini bile kullanamazlar.

Bu süreçte hastanın kaliteli yatak ve beşiklerde uyuması en azından onlara rahatlık sağlayacak ve konforuna katkı sağlayacaktır. Kaliteli bir yatak başlangıçtan itibaren ortopedik olmalıdır. Ortopedik yataklar hastanın fiziğine uyum sağlar ve hastaya rahatsızlık vermez, aksine hastanın yatakla temas eden her bir parçasını destekler ve hastaya gerekli sertliği sağlar.

Bu, omurga ve sırt için en az desteği sağlar, bu durumda hasta her zaman aynı pozisyonda kalmalıdır. Ayrıca birçok fonksiyona sahip yüksek teknolojili hastane yatakları bulunmaktadır. Bu modeller, sundukları geniş fonksiyon yelpazesi sayesinde hastaların bir yandan rahat kalırken bir yandan da ihtiyaçlarının bir kısmını kendilerinin yerine getirmelerine olanak tanır.

Kaliteli Hastane Yatağının Sevdikleriniz İçin Faydaları

Hastanın yatakta kalma ihtiyacının yanı sıra, hasta ailesinin bu hastalara bakma sorumluluğunun da olması önemlidir. Tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan hasta yakınları, sevdiklerinin mümkün olduğu kadar rahat etmelerini sağlamaya çalışmaktadır. Ancak bu süreçte hasta kadar onlar da yıpranır. En kaliteli ve fonksiyonel yataklardan birine sahip olan hastalar ve sevdikleri, süreç boyunca daha konforlu bakım verme imkanına sahiptir. Hasta yatağı kiralama

Hastayı belirli periyotlarla sağa sola döndürmek, kaldırmak, yatmak, sandalyeye oturmak veya hastayı mesh etmek gibi ameliyatlar hasta ailesini yoran ve tıbbi problemlere, omurgaya neden olan durumlardır. Ancak yüksek kaliteli yatak ve beşikler sayesinde bu işlemleri en kolay şekilde bir tuşa basarak gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu durumda hasta, hastaya yaklaşmaya gerek kalmadan bile uzaktan kumandayı kullanarak istenen pozisyonu ayarlar ve değiştirir.

Hasta Yatağı

Hastane Yatak Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Hastane yatak fiyatları çeşitlilik göstermekte ve farklı gelir düzeyindeki kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her iki mobil hastane yatağı modelinde de kemik yapısı ve motor aynı şekilde üretilmektedir. Burada fiyat farkı yan korkuluk tipi ve başlık tipine göre belirlenir. Üç hareketli hasta yatağı, iki motorlu hastane yatağından daha yüksektir.

3 yataklı motorlu kullanım alanı 200 kg'a kadar olan hastaların kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle maliyeti iki motorlu yatak modeline göre daha yüksektir. Havalı yatak fiyatları, yatağın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yataklar eşkenar dörtgen, boru şeklinde veya konumlandırma gibi özelliklere sahiptir. En ucuz hava yatağı türü elmas modelidir. Öte yandan, en yüksek model hasta konumlandırma işlevine sahip boru şeklindeki şişirilebilir yataktır.

Kaliteli Bir Yatak Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Tüm yataklar hasta konforu ve rahatlaması için yapılmıştır. Daha fazla özellik sunan, daha kaliteli üretim ve teknoloji ile karıştırılarak geliştirilmiş, hasta için mucizeler yaratan hasta yatağı modelleri bulunmaktadır.Elbette hastanın yatağı rahat olmalıdır. Yatak, her gün, her ay, her yıl orada yatmak zorunda kalan hastaların yaşam alanıdır. İşlevine göre hastanın sağlığına en uygun özellikleri taşıyan bu yataklar, konfor ve rahatlık için de uygundur.
  
311 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın