Hasta Yatağı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Hasta Yatağı Arızaları Nelerdir?

Hastane yatakları, yatalak hastalar için en önemli konulardan biridir. Hasta yatağa bağlı olduğu için günün büyük bir bölümünü saatini bu yatakta geçirir. Bu yatağı kullanan kişi aşırı kilolu veya zayıf olabilir ve kullandığı yatağın teknolojiye bağlı olması ve elektrikle çalışması nedeniyle sorun yaşayabilir. Bu durumda hasta mağdur olmaması için fazla vakit kaybetmeden yatağın tamiri yapılmalıdır.

Yatak arızalarında da kontrollü sistem mevcuttur. En yaygın hata türlerinden biri, uzaktan kumandanın anahtarlarının eskimesi ve bağlantılarında başarısız olması ve bu nedenle istediğiniz komutu algılayamamasıdır. Hastanın gün içinde yaşam kalitesinin düşmemesi için mutlaka yatak tamiri talebinde bulunarak satın aldığınız firmadan veya aldığınız teknik hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Hasta yatağı

Hastane yataklarında ne kadar kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılırsa kullanılsın arızalanabilecek ürünlerdir. Hastane yataklarının tamiri hasarlı bölgeye bağlıdır. Hasarlı parçalar derhal tespit edilmelidir. Çünkü diğer kısımlara yansıyarak yatağın büyük ölçüde işlevini kaybetmesine neden olabilir. Yataklar biyomedikal teknisyenleri tarafından onarılır. Orijinal hastane yatağını restore ederek, denemeli ve herhangi bir gelişme olup olmadığını görmelisiniz.

Onarımın başarılı olduğunu öğrendikten sonra tekrar kullanabilirsiniz. Yatak rehabilite edildikten sonraki test aşaması çok önemlidir. Test edilmemiş yatak sorunları tam olarak çözülemeyebilir ve hatta hastalar için hayati tehlike oluşturabilir. Yatağın iki yanında kolçaklar mevcuttur. Bu parça kusurlu kalırsa hasta düşebilir.

Hasta Yatağı Özellikleri

Hastane yatağının özellikleri şu şekildedir; Piyasada hastalar ve hastane yatağı almayı düşünenler için çok sayıda yatak bulunmaktadır. Bazı yataklarda hasta sağa sola ayarlanarak direkt döner. Bunun için zaman ayarı olan yatak çeşitlerine bakabilirsiniz. Tüm yataklar tekerleklidir. Dilediğiniz yöne çekerek kullanabilirsiniz. Bir yatak arızalandığında başvurabileceğiniz birçok teknik servis vardır.

Yatağın iki yanında kolçaklar mevcuttur. Bu korkuluklar sayesinde hastanın düşme riski en aza indirilmiştir. Bu yatak istenilen her aileye uyum sağlar ve hastaların hayatlarını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Yatak arızaları konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Hasta yatağı özellikleri birbirinden tamamen farklıdır.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları birçok oluşuma bağlı olarak değişkenlik gösterir. Dolayısıyla sektörde net bir fiyat bilgisinden söz etmek pek de mümkün değildir. Fiyatlar modelden modele farklılık göstermekle beraber ürünlerin marka kalitesi de fiyatların oluşumunda etkili olmaktadır. Fiyatlar bu etmenler ışığında gerçekleşmektedir.

Hasta yatağı kiralama işlemlerine de kişiler bu dönemde oldukça fazla önem veriyorlar. Böylelikle hızlı bir hizmetten avantajlı bir hizmet kapsamında yararlanmanın keyfini yaşıyorlar. Siz de kliniğimizle irtibata geçerek hasta yatağı konusunda tam donanımlı bir hizmet deneyiminden en ayrıcalıklı şartlar ekseni altında faydalanabilirsiniz.

  
310 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın