Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.
Neden Hasta Yatağı Kullanılır?

Sağlık kişinin en önem verdiği noktalardan biridir. Bazen ummadık şekilde herkes hasta olabilir. Bazen tedavisi ayakta olurken bazen ise yatakta tedavi olunması öngörülür. Yatakta tedavi süreci zor olarak görünsede işinizi daha kolay hale getirmek için özel hasta yatağı seçenekleri bulmaktadır. Hasta yatakları hastanın tedavi sürecinde hastaya büyük destek sağlar. İhtiyaçlarını daha rahat karşılamak ve daha erkek  sürede sağlığına kavuşmak için büyük destek sağlar. Birden fazla model ve çeşitleri bulunmaktadır. Her hastanın hastalık durumuna göre seçim yapılabilir.

Hasta yatağı nedir? Hasta yatağı tedavisine yatakta devam edilmesi gereken hastalar için tasarlanan işlevli ve birçok özelliğe sahip sistemli yataklardır. Hasta yatağı hasta sağlığına katkısı kadar bakımı yapacak kişi içinde oldukça büyük fayda sağlar. Kısa süreli yatış ve uzun süreli yatışlar için farklı hasta yatağı seçimi yapılmalıdır.

Hasta yatağı kiralama yaparken öncesinden mutlaka bilgi sahibi olmak gerekir. Hastanın durumuna göre karar verilerek uzun süre veya kısa süre yatış için hasta yatağı kiralama düşünülebilir. Hasta yatakları normal yataklardan farkı oldukça büyüktür.  Bu nedenle ikisinin aynı olduğu düşüncesi yanlıştır.

Neden Hasta Yatağı Kullanılır?

Tedavisi yatakta devam edecek kişiler için hasta yatağı seçimi yapılması oldukça büyük öneme sahiptir. Hastanın iyileşme sürecini hızlandırır.  Hastanın yatakta tedavi sürecince İhtiyaçlarını daha kolay bir şekilde yapmasına yardımcı olur. Hasta yatağının asıl kullanım amacı hastanın rahatlığı, konforu, ihtiyaçlarını daha rahat karşılaması, kısa sürede sağlığına kavuşması amacında kullanır. Hasta için uygun yatak seçilmesi halinde doğru tedavi yapılarak sağlığına kavuşma hızını artırır. Hasta yatağının hastaya olan desteği kadar bakımını yapacak kişi içinde faydası oldukça fazladır. Bakım sürecinde birçok alanda oldukça büyük yarar sağlar.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Fiyatları

Normal yataklar ile kıyasen aynı olması söz konusu değildir.  Hasta yatakları işlevli,  hasta yapısına uygun tasarlanmış sistematik bir şekilde  çalışan yatak türüdür.  Bu nedenle hasta yatağı fiyatları normal yatak fiyatının biraz üstündedir.  Fiyatlar genellikle hasta yatağının özellik ve işlev bakımına göre farklılık gösterir. Sağlık durumlarında maliyeti düşünmek akla dahi gelmez. Ne kadar erken sürede hasta sağlığına kavuşabilir bakış açısı ile düşünmeden hasta yatağı tercih edilmelidir. Hasta yatağı seçimi yapmadan önce mutlaka uzman bilirkişiler den destek almak son derece önemlidir. Doğru bilgi doğrultusunda hasta için doğru seçim yaparak doğru sürede tedaviye yardımcı olmak mümkün olur. Sizler de hastalarınız için hasta yatağını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
  
95 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın