Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Hasta Yataklarının Kişilere Avantajları Nedir?

Sağlık problemleri oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu bakımdan kişilerin her konuda dikkatli davranmaları gereklidir. Ciddi anlamda sağlık sorunu yaşanıldığında hastaneye yatırılmak gerekli olabilir. Bütün sağlık kuruluşlarında en demirbaş olan eşyalar hasta yataklarıdır. Hasta yatakları hasta karyolası ismi ile de bilinir. Büyük fabrikalar bu alanda seri yatak üretimleri yaparlar. hasta yatağı modelleri hasta olan kişiler için çok sayıda avantajlar sunar. Hastanın biraz da olsun rahat etmesini sağlayan hasta yatak tasarımları aynı zamanda iyileşme sürecini de olumlu yönde etkiler. Hastane tipi hasta yatakları olduğu gibi bununla birlikte ev tipinde olan hasta yatak modelleri de alıcılar için sunulur. 

Hasta Yatağı ve Faydaları

Hasta yatağı günümüzde hasa karyolası ismi ile de biliniyor. Hasta olan kişilere özel olarak imal edilen hasta yatakları hastalık döneminin çok daha rahat ve konforlu bir şekilde geçmesine de olanak tanıyor. Aynı zamanda sağlık problemi yaşayan tüm kişiler ortopedik özellikte olan hasta yatakları kaliteli bir uyku düzenini de yüksek segmentte sağlar. Sağlık kuruluşları, hastaneler, özel tıp merkezleri, diş klinikleri ve hatta güzellik merkezlerinde de bu tarz hasta yatak tasarımları olmazsa olmaz eşyalar arasında yer alır. Farklı model ve özelliklere sahip olan hasta yatakları kişiler tarafından tolere edilerek rahat bir kullanım sağlar.

Hasta Yatak Modelleri İle Sağlıklı Günler

Büyük yatak fabrikaları tarafından imalatı yapılan hasta yatakları ile hastalar sağlıklı günler geçirebiliyor. Hasta yatakları marka ve model detaylarına da her zaman sahip oluyor. Kişiler hasta yatak modelleri ile çok daha rahat günler de geçirebiliyor. Çeşitli detaylara sahip olan hasta karyolası hasta tarafından en iyi şekilde kullanılabiliyor. Hastane tipi olan hasta yatak modellerinde yer alan korkuluk sistemi sayesinde kişiler kendi başlarına iniş ve çıkışlar yaşayabiliyor. Hasta yatakları sağlık problemi yaşayan tüm kişiler için avantajlar sağlıyor. Sağlık sorunu yaşayan kişi ve refakatçisi de bu sayede daha rahat ediyor. Kaliteli olan hasta yatak modelleri ile kişiler sağlıklı günler geçiriyor.

Hastane yatağı çeşitleri

Hasta Yatakları Tedaviyi Etkiliyor

Ciddi anlamda sağlık problemi yaşayan kişilerin hastaneye yatırılarak tedavi edilmesi gerekli olabiliyor. Bu durumda ise en iyi ve en rahatı sağlayan hasta karyolasına ihtiyaç duyuluyor. Uzun süreli bir tedavi döneminde ise yatağın rahat ettirmesi önem teşkil ediyor. Yatak üretimi yapan fabrikalar ise bu detaya göre imalatlar yapıyor. Hasta yatağı ne kadar kaliteli olursa tedavi dönemi de bu kalitede oluyor. İyileşme süresinde de hasta yatağı modellerinin yeri ayrı oluyor. Hastane tipi hasta yatak modelleri seçimlerinde de bu detay dikkat çekiyor. Hasta yatağı seçimlerinde bu konuya önem verilmesi gerekiyor. Hasta yatak modelleri tedavi ve iyileşme döneminde her zaman etkili oluyor.

Hasta Yatak Modellerinin Kişilere Sağladığı Faydalar

Sağlık sorunları her zaman ortaya çıkabiliyor. Sıkıntılı durumlarda ise kişilerin hastaneye yatırılması gerekebiliyor. Hastane ya da özel tıp merkezlerinde ise olmazsa olmaz materyallerin başında her zaman hasta yatak modelleri geliyor. Bu tarz yatak modelleri hastalar için özel olarak dizayn ediliyor. Hasta yatak modellerinin kişilere sağladığı avantajlar arasında hastanın rahatını ve konforunu sunması yer alıyor. Kişiler hasta yatak modellerini  ev ortamlarında da tercih edebiliyor. Bu tarz modelde olan hasta karyolası sayesinde hastalar düşme riskine karşı da korunmuş oluyor. Faydaları saymakla bitmeyen hasta yatak tasarımları ile hem kişiler hem de yakınları bir nebze de olsun rahat ediyor.

Hasta Yatakları Kişileri Rahat Ettiriyor

Çok sayıda seçeneğe sahip olan hasta yatakları kişileri rahat ettirmeyi sağlıyor. Çok sayıda avantajları bulunan hasta karyolası modelleri steril ve hijyenik olması nedeniyle kişileri virüs ve bakterilere karşı da koruma altına alıyor. Aynı zamanda sürekli kullanılan hasta yatağı modelleri kişilerde yara oluşumunu da engelliyor. Konforlu bir yapıya sahip olan hasta yatağı modelleri hastaların her zaman rahat etmelerini sağlıyor. Ana sağlık merkezleri, estetik merkezleri ve bütün sağlık kuruluşlarında demirbaş eşyalardan olan hasta yatak modelleri özel bir şekilde imal ediliyor. Yatak fabrikaları bu alanda seri ve kaliteli üretimler yapıyor.

Hasta Yatağı Özellikleri ve Avantajları

Hasta yatağının rahat olması kişinin de rahat etmesi ile bağlantılı bir detayı yansıtıyor. Çok sayıda alternatifi bulunan hasta yatakları kumandalı, motorlu, ortopedik ve tuvalet detaylı özelliklere de sahip oluyor. Bütün modelde olan hasta yataklarında ise en temel avantajı kişinin rahat etmesini sağlamasıdır. Fabrikalarda her zaman bu etmenler doğrultusunda üretimler yapıyor. Birçok avantaj ve fayda sağlayan hasta karyolası ile tüm kişiler rahat ve konforu da yaşamış oluyor. Hasta yatak modelleri ve avantajları bu yönde ele alınıyor.

Hasta Yatağı Faydaları ve Fiyat Detayı

Hasta yatakları kişiler için çok sayıda fayda ve avantajlar sunuyor. En önemli olan konuyu ise hastaların rahat etmesi oluşturuyor. Aynı zamanda hasta yatağı kiralama fiyatları konusu da önemli olan detaylar arasında yer alıyor. Hasta yatağı fiyat detayı yatağın markası modeli ve aynı zamanda tipi ve özelliklerine göre belirleniyor. Üretici firmalarda ise fiyatlar daha ekonomik oluyor. Medikal mağazalarda fiyatlar yüksek olabiliyor. Hasta yatak modellerinde avantajlar ve fiyat detayları bu şekilde değerlendiriliyor.

  
317 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın