Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.
Çocuklara Özel Hasta Yatakları Var Mıdır Özellikleri Nelerdir?

Çocuklara özel hasta yataklarında olan özellikler;

  • Epoksi kaplamalı çelik borudan yapılmış yapı,
  • Hasta yatağı modellerinde yatağı tutmayı kolaylaştıran ve hareket etmesini önleyen yeni ergonomik baş/basamak tasarım, Aletsiz çıkarmak için emniyet kilitli sabitleme sistemi,
  • Aksesuarların (tuzluk, mikser vb.) yatağın her köşesine uyum sağlamasına imkân veren desteklere sahiptir,
  • Yatağın kaymasını önleyen yan yaylar,

Her pozisyonda mükemmel denge sağlayan ve 250 kg'a kadar yüke izin veren kol destekli kaldırma sistemleri vardır. Konfor: Sabunlu suyla kolay temizlik için neme ve darbeye dayanıklı, kompakt HPL malzemeden yapılmış dört bağımsız ve çıkarılabilir modül vardır. Hasta yatağı kiralama yapmak kolaydır.

Hasta Yatakları ve Kullanışlı Alan

Kullanışlı alan %100’dür. +/- 30 cm yatak desteği veya emzirme kontrol paneli aksesuarlarına sahip bütünleşmiş yatak uzantısı vardır. EN60601-1 standardına göre alçak gerilim elektrik motorları ve alçak gerilim elektrik motorları sayesinde destek düzlemleri, yükseklik kombinasyonu yapılabilir.

Tıbbi hasta yatağı modelleri

Daha fazla ergonomi sağlayan 5 konumlu mekanik mafsallı diz düzleminden bağımsız ayak düzlemi vardır. Hastaların yatakta kalmasını kolaylaştırmak için kardiyak sandalye pozisyonu yapılabilir.

Elektrikli tahrik ile 410 mm'den 790 mm'ye kaldırma yüksekliği sağlanır. Otomatik çift regresyon anti-dekübit sistemi vardır. Bu mekanizma, gövde düzleminin (11 cm) ve bacak düzleminin (7 cm) konumlandırılmasına izin vererek, 18 cm'den büyük bir pelvik boşluğa neden olan basınç ülserlerine karşı koruma sağlar. Hasta yatağı fiyatları kişilerin bütçesini zorlamaz.

Hasta Yatakları ve Bebek Beşikleri

Yüksek yüklere maruz kaldığında ürünün hareket kabiliyetini artırmaya izin verirler. Beşinci tekerlek (opsiyonel) yatağı daha kolay ve konforlu hale getirmek için daha az yer kaplar. Kolay okuma ve kullanım için piktogramlı manuel düğme paneli vardır.

Varsayılan olarak yatağın tüm hareket fonksiyonlarına sahip emzirme paneli bulunur. "STOP" butonu ile fonksiyonları tek tek veya aynı anda iptal etmenizi sağlayan bir sisteme sahiptir.

Yatağın elektrik şebekesine bağlı olduğunun göstergesidir. - Engellenen fonksiyonların göstergesi. - Trendelemburg acil durumunun etkinleştirilmesi. - CPR'nin hemen aktivasyonu. - Kardiyak sandalye pozisyonu. - TR/ATR konumu.  Yatak mekanizmalarını koruyan ve temizliği kolaylaştıran alt termoplastik başlık.

HPDE Medical'de EN60601-2-52'ye göre üretilmiş dört bağımsız ayak vardır. Tek elle desteklenen yastıklı bir iniş sistemi ile düşmelere karşı mükemmel koruma sağlarlar.

  
127 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın