Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.
Hasta Yataklarında Önem Verilen Detaylar

Hasta yatağı almak isteyenler için birçok hususun dikkate alınması gerekir. Bu hususların başında yatakların kişiye uygun özellikler içermesi gerekir. Yatan hastanın fiziki durumu, geçirdiği rahatsızlıklar, yatak seçiminde önemli etkenlerdendir. Hastaların yatak seçiminde profesyonel kuruluşlardan destek alması önerilir. Bazı rahatsızlıklar sonucu doktor tavsiyesine göre hasta yatağı alınacaktır.

Bu talimatlara uygun şekilde yatak alınması son derece önem taşır. Kurumsal hasta yatağı firmaları da kendilerinden hizmet almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına bu konuda yardımcı olacaktır.

Hasta Yataklarında Her Bütçeye Uygunluk

Hasta yatağı kiralamaher bütçeye uygun olan çözümler içerisindedir. Hastanın en kısa sürede ve uygun fiyatlarla yatak temini için önerilen konuların başında kiralanması gelecektir. Hasta yataklarında kaliteli olduğu kadar uygun fiyat ta önem taşımaktadır. Kısa sürecek yatak istirahatları için hasta yatağının satın alınması son derece masraflı seçenekler içerisindedir. Bu nedenle, yenilerinden ayrılmayacak özellikte yatakların kiralanması tavsiye edilir.

Hasta yatağı kiralamada dikkat edilecek unsurların başında hasta yataklarının bakımlı ve temiz olması gelmektedir. Sektörde tanınmış ve kurumsal hizmet veren firmalardan hasta yatağı temini önem taşıyacaktır. Bu firmalar, hasta yataklarını kiralama öncesi ve sonrasında detaylı şekilde temizleyen işletmelerdir.

Bakımları yapılan ve hijyen koşullarına uygun olarak temizlenen hasta yataklarının kullanılması sağlık ve güvenilirlik açısından önem taşımaktadır. Kiralık hasta yataklarının bir diğer avantajı da kullanımı bittikten sonra yaşam alanlarında yer işgal etmemesidir. Kiralama hizmetini veren firmalar, tekrar iadesini yapacaktır. Profesyonel hizmet veren birçok firma da yatakların kurulumunu yerinde yapacaktır.

Kaliteli Hasta Yatakları

Hasta yatağı fiyatları, yatağın kalitesi ile yakından ilgilidir. Hastanın yatacağı yatakların bazı emniyet koşullarını karşılaması son derece önem taşımaktadır. Yatakların yan taraflarındaki güvenlik bantları, hastanın düşmesini engelleyecektir. Yatakların ayaklarının ABS fren sistemine sahip olması, hasta yataklarının yerinde sabit kalmasını sağlayacak özelliklerdendir.

Ayrıca, uzun süre kullanım avantajı sağlaması bakımından paslanmaz malzeme kullanımı da hasta yatakları için son derece önem taşımaktadır. Hasta yatağı alırken fiyat kadar kalite karşılaştırmasının da yapılması son derece önem taşıyan hususlar içerisindedir. Hasta yataklarının fonksiyonel olması da yatakların fiyatlarını etkilemektedir. Tüm bu unsurları göz önüne alarak fiyat karşılaştırmasının yapılması önerilir.

Hasta Yatakları

İleri Yaş Hastalarına Önerilen Yataklar

İleri yaşta olup, uzun süre yatacak olan hastalar için önem verilecek konuların başında, cilt sağlıkları gelir. Yaşlı hastaların cilt yapıları son derece naziktir. En ufak bir tahrişte bile yara açılabilecektir. Bu gibi istenmeyen durumların önüne geçmek için havalı hasta yataklarının tercih edilmesi gerekir. Hava kanalları sayesinde hastanın kan akışı hızlanacak ve cilt problemleri ortaya çıkmayacaktır. Ortopedik sünger kullanımı da son derece önem taşımaktadır. İskelet sağlığına olumlu yönde hizmet edecek hasta yataklarının tercih edilmesi önerilir.

Fonksiyonel Yatakların Tercihi

Hastaya hareket kolaylığı sunan fonksiyonel yatakların tercihi önerilir. Hasta kumanda yardımı ile yataklarının hareketini sağlayacaktır. Bu durum hastaya yardımsız yemek yeme ve kitap okuma gibi kolaylıklar sunacaktır.

Hastalık gibi zor bir süreçte hastaya konfor sunan bu türlü yatakların tercih edilmesi önerilir. Hastaların şık karyolalarda yatması da onlara moral sunacak unsurlar içerisindedir. Ahşap görünümlü karyola başları, şık tasarımların tercihi, hastaya yaşam sevinci sunacaktır. Kaliteli ve rahat kullanım imkânı tanıyan yatakların seçilmesi önerilir.

  
512 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın