Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Çok Fonksiyonlu Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yataklarında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi hastanın ve hastaya bakacak olan hasta yakınının ya da bakıcının en konforlu ve kolay bir şekilde hasta yatağını kullanabilmesidir. Hastayı tanı kolay bir şekilde kullanabilen hasta ya da hasta bakıcısı daha rahat bir şekilde kullanabilir hasta yatağını. Birçok modelleri ve daha birçok özelliği bulunan hasta yatakların olması ile birlikte fiyatlarının da oynaması dikkat çekiyor.

Hasta yatağında, en çok istenilen özellikler olarak, elektrikli ve kumandalı olmasını, havalı yatak olmasını ve daha birçok özelliğini örnek olarak gösterebiliriz. Bu özellikleri başlıklı olarak ayrı ayrı inceleyeceğiz. Firmamız bu konuda en doğru şekilde hareket etmekte ve uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf etmektedir. Hangi hastanın hangi hasta yatağına uygun olduğuna dair sizlere en iyi ve güvenilir bilgiyi vererek tercih etmenize yardımcı oluyor. Dolayısıyla hasta yatağı seçerken firmamıza başvurmanız en doğru karar olacaktır.

Kumandalı Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Kumandalı hasta yatağı, hem hastaya hem hastaya bakacak olan kişiye çok büyük bir etken olarak etki gösteriyor. Fiziksel olarak gücünün bir noktaya kadar getireceği biliniyor. Bu yüzden de kumandalı hasta yatağının olması tek bir tuşla istenilen işlevi görüyor.

Kumandalı hasta yatağı özellikle uzun süre boyunca yatmak zorunda kalan hastalar için en doğru tercih olarak görebiliriz. Firmamız sizlere hasta yatağı seçimi yaparken hastanın uzun süre yatış olduğunu gördüğünde kumandalı olan hasta yatağını direkt olarak sizlere sunuyor.

Elbette ki kumandalı ya da kumandasız olması ile birlikte fiyat değişikliği de vardır hasta yataklarında. Bunun içinde firmamız en uygun odana siz değerli müşterilerimize veriyor.

Havalı Yatağının Artı Yönleri Nelerdir?

Havalı yatak, en çok tercih edilen hasta yataklarından sadece birisidir. Bunun sebebi ise adı üstünde hava basıncı ile oluşturulmuş olan bir tabanın olmasıdır. Uzun süre mecburen yatmak zorunda kalan hastalarımız için havalı yatak en doğru tercih olacaktır.

Havalı yatak sayesinde fazla nem görülmemektedir ve bununla birlikte de terleme söz konusu değildir. Ayrıca hastanın uzun süre yatarken rahatsız edici bir şekilde uzanması doğru değildir. Havalı yatak sayesinde daha konforlu ve uygun bir şekilde yatış söz konusu olacaktır. Havalı yatakların başlık kısımların da olan delikli yastık sayesinde hastanın başını koyarken de sıcak hissetmemesi bunalmaması için ayarlanmıştır.

Elektrikli Hasta Yatağının Özellikleri Nelerdir?

Hasta karyolası, elektrikli olduğu zaman, elektriksiz olduğundan daha fazla özellik ve işlev görebilmektedir. Elektrikli hasta yatağı en çok işine yaradı hastalar hareketsiz olan hastalardır. Hareketsiz olan hastalar için hasta yatağının hareket ettirebilme özelliğinin olması elektrik sayesinde olduğundan bu özellik sayesinde hasta oldukça konforlu bir yatış sergileyecektir.

Firmamız bu konuda oldukça dikkatli ve olması gerektiği gibi davranıyor. Hasta yatağının, elektrikli olması ile birlikte birçok özelliğe sahip olması göz ardı edilemez. Elektrikli olması demek aynı zamanda kumandalı sisteme sahip olması demektir. Hastanın hareketsiz bir şekilde yatarken kumandanın tekbir tuşuyla örneğin ayağını hareket ettirebilmesi söz konusudur. Bunun aksi bir durumu olduğunda hastaya bakan yakınının ya da bakıcısının fiziksel özelliklerinin yettiği yere kadar gidebileceği biliniyor.

Çok fonksiyonlu hasta yatağı çeşitleri

Elektrikli hasta yataklarında kumanda sistemi ile birlikte tek bir tuşla istenildiği kadar hareket ettirebilme özelliği vardır. Bu sayede hem hasta hem de hastaya bakan kişi oldukça kolay bir şekilde işlemini gerçekleştiriyor. Hastaya bakan bir bakıcının olmaması durumunda dahi hastanın parmağının ucuyla bile istediği hareketi kendine yaptırabilmesi olanaktır.

Hasta Yatağının Çok Fonksiyonlu Olması Ne İşe Yarar?

Bir hasta yatağında, sadece elektrikli olması ya da sadece havalı yatak olması dışında birçok özelliği bir arada barındırması o hasta yatağının en iyi şekilde kullanılmasını sağlar. Birden fazla özellikte olan çok fonksiyonlu hasta yatağı, özellikle hasta yakınlarının ve hastanın yüzünü güldürmektedir. Çünkü her adım atıldığında istenilen işlemin kolaylıkla sağlanabilmesi her hasta ve bakıcısı tarafından istenilen durumdur.

Çok fonksiyonlu hasta yataklarında da tam olarak istenilen durum söz konusudur. Elbette ki fonksiyonunun çokluğuna göre ve model değişikliğine göre fiyat değişikliği de kendini gösteriyor. Böyle bir durumda firmamız size en uygun olanı ve en olması gereken hasta yatağını sunuyor. Örneğin satın almak yerine kiralamak bütçenize en uygun olan olduğu gibi tüm çok fonksiyonlu hasta yataklarından da yararlanmanızı imkân sağlıyor.

Çok fonksiyonlu hasta yatağının bir diğer güzel özelliği de, hastanın kendini ona bakan kişi tarafından ağırlık hissettirmediğini düşündürüyor. Hal böyle olunca, hem firmamız hem de hasta memnuniyetle hizmetine devam ediyor.

Çok Fonksiyonlu Hasta Yataklarının Fiyatları Nasıldır?

Hasta yatağı fiyatları, her model değiştikçe ve her özellik eklenecek çaya da çıkarıldıkça değişiklik gösterir. Bunun için en yapılması gereken şey, hastaya en uygun olan hasta yatağının tercih etmektir. Elbette ki her istenilen hasta yatağı bütçeye uygun değildir. Bu durumda firmamız sizlere kiralama hizmetini de sunuyor.

Hasta yatağı kiralama, aslında hastalar ve yakınları için oldukça uygun bir seçimdir. Bunun sebebi ise özellikle uzun süreli yatmak zorunda olmayan hastalar için, daha olanaklı bir tercih olacaktır. Hasta kısa süreliğine yatarken daha konforlu bir şekilde yatış olacaktır. Bununla birlikte satın alıp daha büyük meblağlar ödemek yerine daha cüzi iyi bir miktarda en iyisini bir süreliğine kullanacaktır.

Çok Fonksiyonlu Hasta Yatağını Kimler Tercih Etmelidir?

Tek bir özellik değil de, birçok özelliği barındıran çok fonksiyonlu hasta yatakları en çok tercih edilen ve istenilen hasta yataklarıdır. Fakat şu unutulmamalıdır ki her hasta için her hasta yatağı uygun değildir. Uzun süre mecbur kalıp yatmak zorunda olan hastaların çok fonksiyonlu hasta yataklarının tercih etmesi en iyisidir.

Böylece her aşamada istenilen hareket ya da işlev söz konusu olacaktır. Örneğin hasta hareketsiz bir şekilde yatmak zorunda ise elektrikli ve kumandalı hasta yatağında tek bir tuşla ayakları yukarıya aşağıya doğru hareket edecek ve kasları ve eklem yerleri hareketsiz kalarak fonksiyonunu tamamen kaybetmeyecektir. Elbette ki kısa süreli hasta yatağına muhtaç olan hastalar da çok fonksiyonlu hasta yatağını tercih edebilirler. Bunun içinde firmamız en iyi şekilde o tarz hastaları mesajla yakınlarının yanında olacaktır.

Rahat bir şekilde yazmanızı ve en kolaylık sağlayacak olan yatakları sizlere sunuyor. Firmamız uzman kadrosu ile birlikte profesyonel işler çıkarmaktadır. Henüz iyileşme sürecinde olan tedavi gören hastalar için en iyisini sunmak en üstteki hedefimizdir. Sadece hastaları düşünerek hareket etmeyip her yönden hastaya bakacak olan bakıcı ya da hasta yakını da düşünülüyor. Tamamen hareketsiz kalarak bir bakıma ihtiyacı olan hastalar için bu konu asla göz ardı edilemez. İşte tam bu yüzden de firmamız işine en iyi şekilde ve her yönden rahatlık sağlayarak yapıyor. Firmamızın sizlere sunacağı tercihlerde içiniz rahat bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz. Ürünleri uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

  
627 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın