Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Hasta Yatakları Tedaviye Destek Sunuyor

Hasta Yatakları Tedaviye Destek Sunuyor

Hasta yatağı hasta bireyin tedavisi amacı ile tasarlanarak üretilmiş olan tıbbi bir cihazdır. Genel olarak bakım evleri ve de hastanelerde kullanılmakta olan hasta yatağı ihtiyaç doğrultusunda evlerde de kullanılmaktadır. Uzun süreli hastalıklarda, felç hastalıklarında evlerde tercih edilen hasta yatakları kısa süreli hastalıklarda da ev ortamında kullanılabilmektedir. Hasta yatakları hastanın konforu düşünülerek üretilmiş olan medikal ürünlerdir. Hastanın iyileşme süresinde destek verilmesi amacı ile üretilmiştir. 

Hasta Yatağı Önemi

Hastaneler ve de bakım evlerinde sıkça kullanılan hasta yatakları hasta sağlığı için oldukça önemlidir. Hareket kısıtlaması yaşayan felç hastası bireylerin normal yatakta bakılması zor olmaktadır. Normal yatakta bir süre sonra hasta bireyin sırtında yaralar meydana gelmektedir. Medical hasta yatakları, kan dolaşımını hızlandırma özelliğini sahiptir. Korkuluklarının bulunması hastanın yataktan düşmesini engellemek amacı ile üretilmiştir. 

Yanı sıra hasta yatakları lazımlık, asansör, yemek masası, motorlu ve motorsuz olarak üretildiklerinden farklı ihtiyaçları karşılayacak özelliklere sahiptir. Bu nedenle hasta yatağı fiyatları farklılık göstermektedir. 

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Hastanın iyileşmesinde katkıda bulunan hasta yatağı fiyatları kirala ve satın almaya gçre de farklılık göstermektedir. Hastaya en yüksek konforu sağlayacak, kan dolaşımını düzenleyecek, sırt bölgesinde meydana gelebilecek yara ve ağrıları engelleyecek hasta yatakları kiralanabilmektedir. Hasta yatağı kiralama işlemi yapılmadan ya da satın alınmadan önce hastanın ihtiyaçları bilinmelidir. Bu konuda uzman doktorun iştiraki gereklidir. Evde kullanımı kolay, hastanın iyileşmesine destek sunan, hasta bakan birayin saha rahat etmesini sağlayan hasta yatakları arasından bütçeye ve de hastaya en uygun olanı tercih edilebilmektedir. Hasta yatağı normal yataklardan farklı olarak üretilmekte olan tamamen ortopedik tıbbi araçlardır.

Hasta yatağı seçimi yapmadan önce hasta bireyin yaşı, vücut ağırlığı, hastalığının süreceği zaman diliminin ne olduğunu bilinmelidir. Felç hastası bireylerin hareket kabiliyetinde yardımcı olacak kumanda ile hareket ettirilebilen yataklar tercih edilebilir. Bu yataklar hastanın ağrı çekmesini engeller. Hastalığının daha kötü seyir etmesine engel olur. Bu nedenle hastalık çncesi hasta hakkında edinilen bilgilerin önemi yüksektir. Hasta yatakları hakkında bilgi edinebilmek adına araştırma yapıyorsanız https://www.hasta-yataklari.com/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

  
772 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın