Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Hasta Yatağı Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Hasta Yatağı Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Hasta yatağı alırken pek çok hususu göz önüne almak gerekir. Kişinin geçirdiği rahatsızlık kadar, fiziksel durumu da yatağın belirlenmesinde önemli faktörler arasındadır. Hasta yataklarının sağlam olması, uzun süre kullanılması için son derece önem taşımaktadır. Hastanın yatak içerisinde her türlü hareketi yardımsız yapabilmesi de yatan hastaya konfor sunacaktır. Hastalık en stresli ve zor süreçlerden biridir.

Bu süreçte hastanın kimseye bağımlı olmadan, kendi başına yemek yeme ve kitap okuma gibi faaliyetlerini sürdürebilmesi, seçilen yatağın özellikleri ile de yakından ilgilidir. Hastanın yattığı yataklarda kumanda sisteminin olması, yatan kişiye özgürlük ve rahatlık sunacaktır. Havanın rutubetinden etkilenmeyen, paslanmaz yatakların da seçilmesi hem dayanıklılık hem de sağlık açısından son derece önem taşımaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Neden Tercih Edilir?

Hasta yatağı kiralamapek çok nedenden ötürü tercih edilir. Bunların arasında en önemli sebep, ekonomik olmalarıdır. Her bütçeye uygun olan bu seçenek, hasta ve hasta yakınları için en çok tercih edilen seçeneklerdendir. Hasta yataklarını satın almak yerine kiralamak, uygun maliyetli olacaktır. Burada önem taşıyan hususların başında, hasta yataklarının temin edileceği firmalar gelmektedir. Bu firmaların, alanında deneyimli ve profesyonel çalışan kuruluşlar olmaları önem taşıyacaktır. Hasta yataklarının gerek kiralama öncesi ve gerekse de sonrasında detaylı şekilde temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekir.

Firmamız, bu konuda en detaylı ve titiz şekilde hareket edecektir. Kiralanacak hasta yataklarının bakımı yapılmış olup, yeni üretimden çıkmış olan hasta yataklarından en ufak bir farkı bile olmayacaktır. Hasta yataklarının yerinde kurulumu, teknik ekibimiz tarafından yapılacak olup, arıza halinde de en kısa sürede müdahale edilecektir. Hasta yataklarının işi bittikten sonra da evlerde yer kaplamaması, kiralamanın tercih edilme nedenleri arasındadır. İşi bittikten sonra kiralanmış olan hasta yatakları, firmamızca iade alınacaktır.

Hasta Yataklarında Bütçe Dostu Çözümler

Hasta yatağı fiyatları kalitesi kadar, bütçeye uygunluğu ile de tercih edilecektir. Firmamızın hasta yataklarında sunduğu kiralık ya da ikinci el kullanım yatakları en uygun fiyatlı çözümler arasındadır. Hasta yatağı satışı yapan firmamızın bazı modelleri, kendi üretimleridir. Ekonomik hasta yatağı kategorisindeki bu yataklar da sektördeki en uygun fiyatlı yataklar arasındadır. Gerek kalitesi gerekse de motorlu çalıma prensipleri ile hastaya kumanda edebilme özelliği sunacaktır. Kurumsal çalışan firmamız, hasta yataklarında rahatlık kadar, fiyat açsından da sektörde en uygun hizmeti sunmaktadır.

Yaşlı Hastaların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Yaşlı hastaların dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunur. Özellikle, uzun süre yatak tedavisi görecek yaşlı hastalarda ciltte yaraların açılması kaçınılmazdır. Yaşa bağlı olarak ta bu cilt yaralarının kapanması bir hayli zaman alacaktır.

Tüm bu faktörler düşünüldüğünde önerilen, havalı yatak tasarımlarıdır. Havalı hasta yatakları, yatan kişiye rahatlık ve konfor sunacaktır. Baklava ve boru tipli olmak üzere iki çeşidi bulunan bu yatakların içlerindeki hava kanalları, yatan hastaya serinlik hissi verecektir. Ciltte yara oluşumunu önlemesi bakımından da önerilen hasta yatakları arasındadır. Firmamızın pozisyon veren havalı hasta yatakları, ileri yaş hastaları için önerilen yatak grupları arasındadır.

Hasta Karyolalarında Şıklık

Hasta karyolası, yatan hastaya moral sunacak en önemli faktörler arasındadır. Tüm gününü yatakta geçirecek hastalar için karyolalardaki model şıklığı son derece önem taşımaktadır. Hastaların rahat edebileceği, iki, üç ve dört motorlu yatak tasarımları, onlara hareket özgürlüğü verecektir.

Hasta karyolalarında da şık tasarımlar, mutluluk ve huzur sunmaktadır. Firmamızın hasta karyolaları, zengin modelleri ve rahat kullanımları ile tercih edilecek tasarımlardır.

  
706 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın