Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur. Firmamızda hasta yatağı kiralama da yapılabilmektedir.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta yatağı üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.

Hasta Yatağı Uzman Desteği

Hasta Yatak Karyolasının Seçiminde Uzman Desteği Almanın Önemi

Hayatta huzur arayışı, geçmişten günümüze her insanın yegane isteği olmuştur. Huzur kavramı ise, hemen her kültürde sağlık ile ilişkilendirilmiştir. Bunun sebebi, sağlığın olmadığı yerde sahip olunan şeylerin insan için aynı etkiyi göstermemesi nedeniyledir. Bu amaçla sağlıklı olmak, zenginlikten bile daha değerli bir durumu ifade etmektedir.

Hayatın getirdiği bazı durumlar içerisinde, hiç kuşkusuz sağlığı bozan unsurlar da bulunmaktadır. Uygulanacak tedavinin kalitesi, kullanılacak doğru tıbbi ekipmanla doğrudan alakalıdır. Bu anlamda hasta karyolası kullanımı, bakım ve tedavi kalitesini olumlu yönde etkileyecektir. Çünkü hasta yatağı teknolojisi, hastaların ve onların bakımından sorumlu olan kişilerin yararına pek çok işleve sahiptir.

Hasta Yatağına Gereksinim Duyulan Koşullar

Hasta karyolasında en doğru seçimin yapılması düşüncesi, hasta yakınlarının merak ettiği bir konudur. Hastanın gerek iyileşme sürecinde gerekse bakımının yapıldığı anlar için, en doğru modelin seçilmesi, yapılacak işlemlerin kalitesini belirleyecektir. Bu durum hem iyileşme süresine olumlu katkı sağlayacak hem de sürekli bakım isteyen hastaların hayatını bir nebze olsun, eskiye oranla daha konforlu hale getirecektir.

Bu süreçte seçilmesi muhtemel modellerden biri olan havalı hasta yatağı modeli, sahip olduğu modern özellikler ile, özellikle felçli hastalara büyük yararlar sağlayacaktır. Hava ile hareket eden bu model, sağa sola doğru düzenli aralıklarla hareket imkanı sağlayarak yatak yaralarının oluşumunu önlemektedir.

En Uygun Kullanım Seçenekleri

Hasta yatağı fiyatları, bu yatağı kullanmak isteyen kişilerin ve yakınlarının aklını karıştıran konuların başında gelmektedir. Bu yataklar, son derece gelişmiş bir teknoloji ve sağlam malzemelerden üretilmiş olmakla beraber, erişimi ve kullanımı da bir o kadar kolay olan tıbbi ekipmanlardır. Bu noktada yatağı kullanmak isteyenlerin önünde iki seçenek yer almaktadır. Satın alma seçeneği bunlardan biri olup, yatağın bedeli ödenerek süresiz kullanım hakkına sahip olunmaktadır.

Kalıcı rahatsızlığı olup, sürekli bakım isteyen hastalar için yatağın satın alınması, hem hastanın sağlığı için hem de ekonomik anlamda, çok daha mantıklı bir karar olacaktır. Hasta yatağı kiralama ise, ikinci seçenek olarak kullanıcıya önerilmekte ve genellikle geçici sağlık sorunlarında tercih edilmektedir. Hastanızın beslenmesinde dikkat edeceğiniz konulardan birisi de su arıtma cihazı ile arıtılmış su tercihi olsun. Sağlıklı günler dileriz.

  
839 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın