Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta karyolası üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.
Hasta Yataklarının Hastalar Açısından Önemi

Günlük hayat içerisinde, insan olarak her daim başımıza tam olarak neyin geleceğini ne yazık ki bilemeyiz. Hastalandığımızda veya sonradan yaşanan rahatsızlıklar sonrasında tedavi süreçleri oluşmaktadır. Tedavi sürelerinin, uzamasından dolayı hastaların tedavisini sürdürebileceği fonksiyonelliği olan bir yatağa ihtiyaç duymaktadır. Hasta yatakları, bu tür durumlarda hastaların tedavi süreçleri bakımından vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır. Hastane ortamlarında,  tedavisi sona eren hastaların evde de istirahat devam etmeleri gerekmektedir. Evlerimizde bulunan yataklarda, istirahatli, konforlu ve sağlıklı olmamaktadır. Bu durumda hasta yataklarının, tedarik edilmesi gerekir. En uygun hasta yatağının, seçilmesi için doktor bilgisini danışılarak karar verilmesi gereklidir.

Hasta Yatakların Önemi

Hem hasta yakınları, hem de tedavi sürmesi gereken hasta açısından çok önemlidir. Uzun süre aynı pozisyonda hastanın yatmasından dolayı sırt bölgelerinde tahrişlenmeler meydana gelmektedir. Ancak hasta yataklarının yapısı sayesinde bu sorun çözülmüş oluyor. Birçok alanda hasta kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir rahatlığa kavuşmuş oluyor.

Hasta Yataklarının Kiralama Ve Satın Alma Süreçleri

Hasta yatakları, medikal ürün grupları arasında olduğu için mutlaka detaylı bir şekilde araştırılması gerekiyor. Kaliteli ve konforlu olması hasta yatakları açısından kullanım ömrünü daha da uzatmaktadır. Bazı hastaların,  tedavi süreçleri için belirli bir süre gerekiyorsa hasta yatağı satın almak yerine hasta yatağı kiralamak çok avantajlı duruma gelir. Firmamızın, alanında en iyi hizmeti en iyi hizmetini vermektedir.  Kiralama ve satın alma süreçleri ile alakalı bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Hasta Yatak Fiyatları

Hastaların, geçirmiş olduğu rahatsız boyutlarının farklı olmasından dolayı doktorlar tarafından da uygun hasta yatakları önerilmektedir. Hasta yataklarının,  hareket mekanizmalarının çok olması hasta yatak fiyatları açısından etkilemektedir. Hasta yataklarının,  kaliteli ve konforlu olması da çok önemlidir. Bu süreçlerin çok iyi araştırılması gerekiyor. Firmamız vermiş olduğu hizmet kalitesi sayesinde uzun yıllardan beri hasta yatak sektöründe var olmaktadır. Hasta yataklarının, fiyatları aynı zamanda ürünün kalitesi ile alakalı alıcı kişi açısından fikir vermektedir. Alanında uzman ekip, arkadaşlarımız sayesinde üretilmiş olan hasta yatağı kullanacak kişilerin memnuniyeti açısından çok takdir görülmektedir. Bu konuyla, alakalı diğer tüm detaylarla ilgili bizlerle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

  
473 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın