Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta karyolası üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.
Hasta Yatakları İle Sağlıklı Konfor

Hasta yatakları hastanın ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiş medikal ürünlerdir. Hasta kişi normal yatakta yatırılmamalıdır. Çünkü hastanın yattığı süre zarfında bu ister geçici ister kalıcı olsun günlük ihtiyaçlarının karşılanması için, bakımının kolaylaşması için ve her şeyden önce devamlı yatmaktan kan dolaşımındaki yavaşlığı azaltmak için önemli bir durumdur. Sağlıklı bir kişi bile aynı yönde yatsa yattığı bölgede ağrı hisseder çünkü basınç hep o bölgededir ve bu kişiye ağrı olarak geri dönüşüm yapar. Aynı zamanda sürekli yatan hastalarda vücut yaraları da oluşur. İşte bu noktada bizlerin önerisi hasta yatağı kullanımıdır.

Hasta Yataklarının Yüksek Performansı

Hangi yatak tipinin hangi hastaya uygun olup olmadığı konusu ise doktoruyla verilecek olan karardan sonra belirlenmelidir. Mesela hasta yatak tiplerinden biri olan havalı yataklar tamamen hareketsiz hastalar için kullanımı en uygun olanlarıdır. Hastanın devamlı yatması durumu; kan dolaşımını azaltacağından, vücut ağrılarına neden olacağından, kızarıklar ve yaralar başlayacağından havalı yatak tercihi bu konuda yardımcı olacaktır.

Hasta yatakları günümüzde hastanın yatma süresine bağlı olarak kalıcı ya da geçici temin şeklinde kullanılır. Bizim önerimiz eğer kalıcı bir yatma söz konusu değilse hasta yataklarının kiralanması yönündedir. Böylelikle hem hastanın hastalığı boyunca deyim yerindeyse konforu sağlanacak, psikolojisi bozulmayacak, hem de ekonomik açıdan çok daha düşük maliyetler sağlanacaktır. Hamilelik döneminde de hasta yatağı gerekli olabilir. Hamilelerin ve bebeğin bu dönemde daha sağlıklı olmaları için aşeren manavı 7/24 hizmet vermektedir.
Hasta yatağı

Hasta Yatağı Kiralaması Nasıl Olur?

Hasta yatağı kiralaması çok kolay cereyan etmektedir. İlgili firma ile irtibata geçildiği andan itibaren gün içerisinde ilgili adreste kurulum gerçekleştirilir. İlgili satış temsilcileri kurulumda hem yardımcı hem de hasta yakınlarına bilgi verme açısından donanımlıdır. Genelde kiralamalar en az 1 aylık şekilde yapılır.

Hasta Yatağı Alımı Nasıl Gerçekleşiyor?

Hasta yatağı sağlık sebebi ile tedavi sürecini yatakta geçirmek zorunda olanlar için medikal anlamda yardımcı hareketli karyola modelidir. Baş kaldırılması, indirilmesi, ayak kısmında indirme kaldırma gibi hareketleri sağlar. Bu yataklarda bir başka önemli özellik hastanın düşmemesi için var olan korkuluklardır. Hasta yatakları fiyatları yatakların performanslarına göre değerlendirilir. Var olan çeşitlerde ürünün kapasitesi, hasta üzerindeki katkısı açılarından değerlendirmeler nazarında; mesela tek motorlu, çift motorlu, fiziksel aparatları sebebiyle çeşitlidir. Bütün bu ayrıntılar da fiyatlar açısından değişkenlik gösterir. Hastalar hasta oldukları süre içerisinde belirli ihtiyaçları vardır. Bunları gerçekleştirebilmek için; hem kendileri hem bakıcıları açısından çok daha az zorlukla karşılaşmaları için bu medikal ürünün uzman firmalardan alınması her zaman için naçizane önerimizdir. Gerek almak gerek kiralamak nezdinde bizimle irtibat kurduğunuz takdirde kurulum en kısa sürede gerçekleştirilir ve hastanızın gerek fiziksel gerek ruhsal gelişiminde bir katkı sağlamamızın misyonunu taşımaktan onur duyarız.

  
478 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın