Hastane Yatakları İmalatı
Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Ürün Katalogu
Hasta Karyolası Kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta yatağı, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur.


Google Plus
Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanma Avantajları

Yatalak hastalar için önemli olan bir hastane yatağının düzenli kullanımı hastanız için sayısız avantajlar sunar. Uzun süre bu yatakları kullanmak zorunda olan hastalar için konfor ve güvenliği en üst düzeye çıkaran hasta karyolaları, kişiselleştirilebilen fonksiyonel özellikleri sayesinde, hasta ve bakıcısı için rahat kullanım sağlar. Hasta yatağı kullanıcıları için önemli olan bazı kullanım avantajını sunuyoruz.

Hastalar İçin Daha İyi Konumlandırma

İnsanlar yatakta uzun süre yattığı zaman, yatağın vücutlarına uyguladığı basınç nedeniyle cilt dokuları yıpranarak vücudun bazı yerlerinde basınç yaraları oluşmasına neden olur.

Bu tür hastalarda, hastane yatakları veya havalı hasta yatağı kullanımı vücutta yara oluşumunu engellemeye yönelik etkili bir çözüm sağlar. Ayrıca, yatmaktan kaynaklanan yara oluşumu riski taşıyan hastalar, hasta karyolası üzerine serilecek şilte seçerken dikkat etmeli ve sürtünmeyi azaltan bir yatak seçmelidirler.

Geliştirilmiş Dolaşım

Hastane yatakları, kullanıcıların baş ve ayaklarını konumlandırmak için yatağı ayarlamanızı sağlar. Bu değişiklikler, yatakta iken hastanın kan dolaşımını arttırmak ve vücut üzerinde basınç sağlayan noktaların periyodik olarak değişimi için yatma pozisyonu değişimine izin verir.

Önerilen Firmalar

Hasta yatağı satış ve kiralama sektöründe tavsiye edebileceğimiz firmaların listesi.


.
Hasta Yatakları Garanti ve Teslimat Şartları

Hasta Yatağı Ürünlerimizin Garanti ve Teslimat Şartları

Paslanmaya karşı dayanıklı olan hasta yatakları 2 yıl garantilidir. Ayrıca 10 yıl yedek parça garantisi vardır.

İstanbul içi teslimatları ücretsiz olarak gün içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışı teslimatlarda ise yine gün içinde ambar veya kargoya veriyoruz.

Bireysel müşterilerimizin yanı sıra hastanelere, bakım evlerine, sağlık profesyonellerine de hizmet vermekteyiz.

Pazar günleri dahil her gün 7/24 siz değerli müşterilerine hizmet veren Emek Sağlık Medikal Ürünler sektöründe öncü bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Siz de hasta karyolası, hasta yatakları, hasta yatağı ve diğer sağlık ürünleri ihtiyaçlarınız için emeksaglik.net web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilir, iletişim adreslerinden bizlere ulaşıp ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Dilerseniz 0212 615 05 88 veya 0212 564 85 31 nolu iletişim hatlarımızdan bizi arayın, ihtiyaçlarınız için en uygun çözümü görüşelim.

Hasta yatakları, yaralı, hasta, yaşlı veya yatalak kişilerin rahatça dinlenebilmeleri için evler, hastaneler ve huzurevlerinde kullanılmaktadır. Her kişinin durumuna göre belli bir tip hasta yatağı ihtiyacı vardır ve hatta bazı durumlarda yatak özelleştirme gerektirir. Müşteri temsilcilerimiz, bir hasta karyolası seçiminde karar vermeye ve güvenli hastane yatağı satın alırken dikkat etmeniz gereken şeyler için size yardımcı olacaktır.

Emek Full Elektrikli Hasta Yatağı hasta ve bakıcı için büyük kolaylık sunuyor. Elle kontrol edilen ve kolay kullanımlıdır. Yatak, ayarlanabilir olup vücudun üst kısmı ve/veya diz kısmı için otomatik konumlandırma sağlar. Hastanın maksimum konforu için herhangi bir yere yerleştirilebilir.

Emek Yarı Elektrikli Hastane Yatağının, yatak yükseklik ayarı manuel olarak, üst beden ve diz kısmı konumu otomatik olarak ayarlanabilir. Elektrik yatak askı kontrolü yükseltir ve üst gövde ve / veya dizler düşürür. Manuel krank, bakıcıya yardımcı olarak yatak yüksekliğini ayarlar.

Emek Manuel Hastane Yatağı, elektrikli yatak modelleri ile aynı kullanışlı özellikleri sunuyor ama en büyük dezavantajı tüm hareketlerin elle yapılması zorunda kalınmasıdır. Manuel kranklar, alt üst vücut ve dizler yanı sıra yatak yüksekliğini ayarlar.

Biz hastaların ve hasta yakınlarının yaşam kalitelerini geliştirmek için yenilikçi ve mükemmel çözümler sunan, yirmi yıldan fazla bir deneyim mirası üzerine yeni tuğlalar ekleyen bir şirketiz.

Bir hasta yatağı ya da hastane karyolası; huzurevi gibi özel sağlık kuruluşları ve evde bakım ortamında hasta yatağı ihtiyacı olan yatan hastalarda veya başkaları için tasarlanmış yataklardır. Bu yataklar; konfor, hasta refahı ve sağlık çalışanlarına kolaylık sağlamak gibi farklı özelliklere sahiptir. Ortak özellikleri; yatak ve diğer yakın elektronik cihazları çalıştırmak için ayarlanabilir tüm yatak yüksekliği, baş ve ayakları, ayarlanabilir yan rayları ve elektronik düğmeler içerir.

Yatan hastaların, el kumandası üzerindeki düğmeleri kullanarak farklı pozisyonlara getirilebildiği ve hastanın rahatça yataktan ayrılmasını sağlayan elektrikli, çok yönlü hareketli hasta yatakları imalatı tesislerimizde yapılmaktadır.

Hasta karyolaları kategorisinde yer alan elektrikli, lazımlıklı, motorlu, asansörlü karyola modellerimiz web sitemizden ekonomik fiyatlarla satılık ve kiralık olarak temin edilebilir. Hasta karyolası fiyatları bu linkten takip edilebilir.
  
926 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın