Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası

Hasta Yatakları, Hasta Karyolası, satılık ve kiralık her çeşit Elektrikli Hasta Yatağı uygun fiyatları ile burada. NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


 

Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Hasta Yatağı Katalog
Hasta yatakları ürün kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta karyolası, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur.


Google Plus
Bir Hasta Yatağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Hasta yatağı ya da uzun vadeli tıbbi yatak seçiminin dikkatle yapılmış olması şarttır. Doğru yatak, hasta için güvenli bir ortam sağlayarak, verimliliği artıracak ve bakıcıların yaralanma riskini azaltmaya yardımcı yardımcı olacaktır.

Bir yatak seçerken aşağıdaki noktalar göz önünde tutulmalıdır:

  • Yatak Kolay temizlenebilen özellikte mi? Yatakta çok fazla zaman geçiren hastalar ve bakıcıları için bu önemlidir.

  • Gerekli işlevleri var mı? Dört parçalı yatak ile daha az karın sıkıştırma ve daha iyi desteklenen oturma pozisyonunu sağlıyor mu?

  • Hastalar ve bakıcıları için kullanımı basit ve sezgisel mi? Kolayca kullanılabilen, kullanışlı fonksiyonlara sahip mi?

  • Komidin erişimi sağlamak için yatağın altında yeterli boşluk var mı? Bu başucunda gerektirdiği alan miktarını azaltmaya yardımcı olur

  • Karyola, havalı yatak modelleri ile kullanılabilir mi?

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1621 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın