Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası

Hasta Yatakları, Hasta Karyolası, satılık ve kiralık her çeşit Elektrikli Hasta Yatağı uygun fiyatları ile burada. NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


 

Sertifikalar
Medikal Cihaz ve Hasta Yatağı Satış Merkezi Yetki Belgeleri


Medikal Cihaz Satış Merkezi Yetki Belgesi
Hasta Yatağı Katalog
Hasta yatakları ürün kataloğu
İletişim Formu
Hasta Yatağı İletişim Hattı
Videolar
Site Haritası
Hasta Karyolaları
Medikal sektörde müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Gelişen teknolojinin tüm imkanlarını hasta karyolası imalat sürecinde kullanarak ürettiğimiz hasta karyolası, muayene masası gibi ürünlerimiz, artık hastaların ihtiyaçlarına daha pratik çözümler sunmakla birlikte, daha konforlu bir günlük hayat ve daha sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor. Ürünlerimizi çok geniş bir pazarlama ağıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında satışa sunuyor, gelen talepler doğrultusunda yeni model geliştirme çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Firmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi bizi onurlandırıyor ve sizlere bu bağlamda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. En ucuz hasta karyolası firmamızda üretilmektedir.

Yoğun bakım hasta karyolaları genellikle yoğun bakım ihtiyacı duyan hastalarda kullanılır. Evlerde nadiren istek üzerine kullanılan bir modeldir. Genellikle hastane ve kliniklerde kullanılan modeldir. Çok fonksiyonlu olup hemşire takip ekranı isteğe göre takılabilir. Asansör ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım elektrikli hasta yataklarında genelde sütun motor kullanılır. İki sütun motor vasıtasıyla hem asansör hem de trendelenburg yaptırılabilir. Yoğun bakım hasta karyolası dört motorlu olup iki motoru sütun motordur.


Google Plus
Yatak Seçiminde Sorulacak Sorular

Eğer sevdiğiniz bir hastanız için yatak seçimi yapıyorsanız, bunun için üzerinde düşünmeniz gereken bazı özel sorular vardır:

  • Hastanız günün kaç saati yatakta olacak?

  • Yatak ne kadar bir süre gerekli olacak?

  • Hastanızın yataktan düşme riski varmı?

  • Seçtiğiniz hasta karyolası hastanıza en iyi konfor ve güvenliği sağlayacak mı?

  • Hasta karyolası yanında ihtiyacı olan diğer donanımlar nelerdir?

  • Hastanız yatak dışında tuvalet ihtiyacını giderebiliyor mu?

Unutmayın: Karyola ve yatak seçimi yaparken, bu ürünleri tüm yönleriyle değerlendirip ihtiyacınızı karşılayacak hasta yatağı seçimini yaptığınıza emin olun. Bu seçim sizin ve sevdiğiniz hastanızın konfor ve güvenliğinde büyük rol oynayacaktır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1396 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın